"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 38/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 сәуірде № 4936 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі", Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 09 қаңтарда 4839 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 21 қаңтарда "Өскен Өңір" газетінде жарияланған) аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 9 354 466 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 072 926 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10 831 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 26 083 мың теңге;
трансферттер түсімі - 7 244 626 мың теңге;
2) шығындар - 9 497 514,3 мың теңге;";
1 тармақтың 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 241 786,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 241 786,3 мың теңге;
қарыздар түсімі - 130 812 ;
қарыздарды өтеу - 32 074".
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтар - 143 048,3 мың теңге".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2015 года № 38/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 апреля 2015 года № 4936. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4839 от 09 января 2015 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 21 января 2015 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы - 9 354 466 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 2 072 926 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 10 831 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 26 083 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7 244 626 тысяч тенге;
2) затраты - 9 497 514,3 тысяч тенге";
подпункты 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета - - 241 786,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 241 786,3 тысяч тенге;
поступления займов - 130 812;
погашение займов - 32 074;
используемые остатки бюджетных средств - 143 048,3 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Е. Тұрсынбаев Ә. Оразбекұлы
Шиелі аудандық мәслихатының
2015 жылғы "27" наурыздағы 38-сессиясының
№ 38/2 шешіміне 1- қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2014 жылғы "24" желтоқсандағы 36-сессиясының
№ 36/2 шешіміне 1- қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Е. Турсынбаев А. Оразбекулы
Приложение 1
к решению 38 сессии Шиелийского районного маслихата
от "27" марта 2015 года № 38/2
Приложение 1
к решению 36 сессии Шиелийского районного маслихата
от "24" декабря 2014 года № 36/2
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2800
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
322445
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
299948
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
22497
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
25763
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18729
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
474
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6260
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22420
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22420
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14698
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14558
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
140
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
159000
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
159000
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
9582
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9582
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
44803
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44323
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
480
02
Қорғаныс
1939
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1939
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1644
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
295
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6465
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6465
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

2800
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
322445
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
299948
022
Капитальные расходы государственного органа
22497
452
Отдел финансов района (города областного значения)
25763
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18729
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
474
018
Капитальные расходы государственного органа
6260
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
22420
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
22420
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14698
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14558
013
Капитальные расходы государственного органа
140
467
Отдел строительства района (города областного значения)
159000
040
Развитие объектов государственных органов
159000
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
9582
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
9582
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
44803
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
44323
003
Капитальные расходы государственного органа
480
02
Оборона
1939
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1939
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1644
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
295
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6465
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6465
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27375
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
14809
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
226
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4184
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5192
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
91896
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40098
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
137825
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
29527
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1748
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2306
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2073
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
19311
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13864
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13864
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
575158,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
286676
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
82262
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
27683
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
163608
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
13123
4555
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4740
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4740
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
428
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
428
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
283314,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2500
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27375
007
Оказание жилищной помощи
14809
008
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
226
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4184
010
Государственная адресная социальная помощь
5192
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
91896
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40098
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
137825
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29527
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1748
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2306
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2073
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
19311
464
Отдел образования района (города областного значения)
13864
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13864
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
575158,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
286676
008
Освещение улиц населенных пунктов
82262
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
27683
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
163608
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13123
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4740
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4740
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
428
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
428
467
Отдел строительства района (города областного значения)
283314,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2500
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры