"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы № 45/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қарашада № 5222 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі", Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 09 қаңтарда 4839 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 21 қаңтарда "Өскен Өңір" газетінде жарияланған) аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 9 578 676 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 072 685 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 22 379 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 14 783 мың теңге;
трансферттер түсімі - 7 468 829 мың теңге;
2) шығындар - 9 755 806,3 мың теңге;";
1 тармақтың 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 275 868,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 275 868,3 мың теңге;
қарыздар түсімі - 130 812;
қарыздарды өтеу - 32 074".
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтар - 177 130,3 мың теңге".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 06 ноября 2015 года № 45/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 ноября 2015 года № 5222. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4839 от 09 января 2015 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 21 января 2015 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы - 9 578 676 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 2 072 685 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 22 379 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 14 783 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7 468 829 тысяч тенге;
2) затраты - 9 755 806,3 тысяч тенге";
подпункты 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета - - 275 868,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 275 868,3 тысяч тенге;
поступления займов - 130 812;
погашение займов - 32 074;
используемые остатки бюджетных средств - 177 130,3 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Б. Сүлейменов Ә. Оразбекұлы
Шиелі аудандық мәслихатының
2015 жылғы "06" қарашадағы
45-сессиясының №45/2 шешіміне 1-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2014 жылғы "24" желтоқсандағы
36-сессиясының №36/2 шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Б. Сулейменов А. Оразбекулы
Приложение 1
к решению 45 сессии Шиелийского районного маслихата
от "06" ноября 2015 года №45/2
Приложение 1
к решению 36 сессии Шиелийского районного маслихата
от "24" декабря 2014 года №36/2
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

90800
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2800
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
332273
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
304447
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24121
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3705
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26730
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20518
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5912
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22420
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22420
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25538
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14558
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10980
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
154968
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
154968
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
9732
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9732
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
47872
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45514
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
480
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1878
02
Қорғаныс
1644
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1644
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1644
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8632
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8632
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

90800
003
Капитальные расходы государственного органа
2800
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
332273
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
304447
022
Капитальные расходы государственного органа
24121
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3705
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26730
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20518
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
018
Капитальные расходы государственного органа
5912
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
22420
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
22420
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25538
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14558
013
Капитальные расходы государственного органа
10980
467
Отдел строительства района (города областного значения)
154968
040
Развитие объектов государственных органов
154968
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
9732
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
9732
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
47872
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
45514
003
Капитальные расходы государственного органа
480
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1878
02
Оборона
1644
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1644
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1644
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8632
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8632
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
006
Сумен жабдықтау жүйесiн дамытуға
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту

003
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
006
Развитие системы водоснабжения
037
Строительство и реконструкция объектов образования
040
Развитие объектов государственных органов