Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 23/374 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда № 2649 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» 2015 жылғы 13 наурыздағы № 139 Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2567 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2015 жылдың 10 қаңтардағы №№ 5-6 санында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1.2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, тиісінше, оның ішінде 2015 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
«1) кірістер – 94 355 693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 54 435 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 238 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 865 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 38 671 315 мың теңге;
2) шығындар – 95 299 440 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 4 684 312 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 354 800 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 670 488 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 698 988 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 698 988 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 327 047 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 327 047 мың теңге.»;
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«1) Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 60,7 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 17,6 пайыз;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Мангистауской области от 17 марта 2015 года № 23/374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 30 марта 2015 года № 2649
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2015 года № 139 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2567, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 10 января 2015 года №№ 5-6) следующие изменения:
1. Утвердить областной бюджет на 2015-2017 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2015 год, в следующих объемах:
«1) доходы - 94 355 693 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 54 435 363 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 238 150 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 865 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38 671 315 тысяч тенге;
2) затраты - 95 299 440 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 684 312 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 354 800 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 670 488 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 698 988 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 698 988 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 327 047 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 327 047 тысяч тенге.».
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
«1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району - 60,7 процента;
Мангистаускому району - 100 процентов;
Тупкараганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 17,6 процента;

Жаңаөзен қаласына – 45,1 пайыз.»;
2-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«2) Төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 15,4 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 0 пайыз;
Жаңаөзен қаласына –100 пайыз.»;
2-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«3) Шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 37,4 пайыз.»;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 0 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз.»;
2-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«4) Шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 0 пайыз.»;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз.»;
2-тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«5) Әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 61 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 17,6 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 45,2 пайыз.»;
7 - тармақ келесі абзацтармен толықтырылсын:
«агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға;
елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға;
жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға;
сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға.»;
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

городу Жанаозен - 45,1 процента.»;
подпункт 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
«2) Индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району –100 процентов;
Каракиянскому району - 100 процентов;
Мангистаускому району - 100 процентов;
Тупкарганскому району - 15,4 процента;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 0 процентов;
городу Жанаозен - 100 процентов.»;
подпункт 3) пункта 2 изложить в новой редакции:
«3) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району - 100 процентов;
Мангистаускому району - 37,4 процента.»;
Тупкараганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 0 процентов;
городу Жанаозен - 100 процентов.»;
подпункт 4) пункта 2 изложить в новой редакции:
«4) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району - 100 процентов;
Мангистаускому району - 100 процентов;
Тупкараганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 0 процентов.»;
городу Жанаозен - 100 процентов.»;
подпункт 5) пункта 2 изложить в новой редакции:
«5) Социальный налог:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району - 61 процент;
Мангистаускому району - 100 процентов;
Тупкараганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 17,6 процента;
городу Жанаозен - 45,2 процента.»;
пункт 7 дополнить абзацами следующего содержания:
«на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
на содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства;
на организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов;
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
на содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель;
на содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля.»;
пункт 14 изложить в новой редакции:

214 006
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
655 131
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
655 131
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 543 177
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттер
4 911 640
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 631 537
05
Денсаулық сақтау
17 996 086
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
16 283 606
001
Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
80 290
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
224 826
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
72 282
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
129 544
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
48 152
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 435 209
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
657 074
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
27 579
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
522 910
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
40 749
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 147
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
30 836
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
170 676
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
130 171
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
15 269
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
60 109
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
450 915
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау

214 006
285
Управление физической культуры и спорта области
655 131
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
655 131
271
Управление строительства области
6 543 177
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4 911 640
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 631 537
05
Здравоохранение
17 996 086
253
Управление здравоохранения области
16 283 606
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
80 290
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
224 826
006
Услуги по охране материнства и детства
72 282
007
Пропаганда здорового образа жизни
129 544
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
48 152
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 435 209
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
657 074
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
27 579
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
522 910
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
40 749
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 147
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
30 836
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
170 676
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
130 171
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
15 269
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
60 109
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
450 915
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

1 155 322
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
28 282
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
679 569
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
27 582
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
79 928
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
8 139 571
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
241 262
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
834 352
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 712 480
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 712 480
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 095 173
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 719 372
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
156 755
002
Жалпы үлгiдегi медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
159 714
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
274 107
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
6 099
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
282 530
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның iшiнде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
51 401
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
270 841
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 863
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 684
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
59 129
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 923
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 155 322
029
Областные базы спецмедснабжения
28 282
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
679 569
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
27 582
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
79 928
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
8 139 571
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
241 262
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
834 352
271
Управление строительства области
1 712 480
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 712 480
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 095 173
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 719 372
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
156 755
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
159 714
003
Социальная поддержка инвалидов
274 107
007
Капитальные расходы государственного органа
6 099
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
282 530
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
51 401
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
270 841
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
8 863
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
13 684
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
59 129
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
13 923
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет

3 046
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 738
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9 507
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76 713
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
283 322
261
Облыстың білім басқармасы
291 039
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
244 503
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 536
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39 135
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 135
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 374
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 374
297
Облыстың еңбек басқармасы
43 253
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
43 253
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 187 379
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 061 135
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
162 343
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
551 429
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 702 181
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
645 182
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 126 244
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
145 917
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 541 470
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
282 490
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

3 046
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
49 738
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9 507
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 713
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
283 322
261
Управление образования области
291 039
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
244 503
037
Социальная реабилитация
46 536
263
Управление внутренней политики области
39 135
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39 135
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 374
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 374
297
Управление труда области
43 253
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
43 253
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 187 379
271
Управление строительства области
4 061 135
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
162 343
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
551 429
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 702 181
030
Развитие коммунального хозяйства
645 182
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 126 244
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
145 917
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 541 470
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
282 490
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах

370 115
271
Облыстың құрылыс басқармасы
566 624
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
566 624
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
712 567
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
712 567
719
Облыстың ветеринария басқармасы
31 687
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 550
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өкілеттіктердің берілуіне байланысты агроөнеркәсіптік кешен саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 137
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
20 525
001
Жергiлiктi деңгейде жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
20 525
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
415 502
271
Облыстың құрылыс басқармасы
349 728
001
Жергiлiктi деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
55 718
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
789
040
Индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
293 221
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
41 529
001
Жергiлiктi деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
24 479
002
Қала құрылысын дамытудың кешендi cызбаларын және елдi мекендердiң бас жоспарларын әзiрлеу
17 050
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
24 245
001
Жергiлiктi деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
24 245
12
Көлік және коммуникациялар
5 011 337
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 011 337
001
Жергiлiктi деңгейде көлiк және коммуникация саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
63 613
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 035 019
003
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
400 419
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
401 606
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 039 080
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 071 600
13
Басқалар
5 533 410
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 956 397
012
Облыстық жергiлiктi атқарушы органның резервi
382 798
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

370 115
271
Управление строительства области
566 624
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
566 624
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
712 567
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
712 567
719
Управление ветеринарии области
31 687
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13 550
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
18 137
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
20 525
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
20 525
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
415 502
271
Управление строительства области
349 728
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
55 718
005
Капитальные расходы государственного органа
789
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры
293 221
272
Управление архитектуры и градостроительства области
41 529
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
24 479
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
17 050
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
24 245
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
24 245
12
Транспорт и коммуникации
5 011 337
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 011 337
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
63 613
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 035 019
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
400 419
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
401 606
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 039 080
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 071 600
13
Прочие
5 533 410
257
Управление финансов области
1 956 397
012
Резерв местного исполнительного органа области
382 798
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

1 573 599
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
535 839
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
535 839
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
212 018
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
212 018
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 040 666
051
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
22 052
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
872 329
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
146 285
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
1 344 022
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 867
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
380
004
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
9 000
005
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
19 788
006
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 087 166
007
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
011
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының бюджетіне кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
44 435
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 386
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
266 293
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
266 293
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
178 174
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 796
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 300
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру

1 573 599
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
535 839
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
535 839
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
212 018
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
212 018
271
Управление строительства области
1 040 666
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
22 052
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
872 329
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
146 285
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 344 022
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
33 867
003
Капитальные расходы государственного органа
380
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
9 000
005
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
19 788
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 087 166
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
50 000
011
Целевые текущие трансферты бюджету города Жанаозен Мангистауской области на поддержку предпринимательства
44 435
012
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
99 386
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
266 293
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
266 293
280
Управление индустриально-инновационного развития области
178 174
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
66 796
003
Капитальные расходы государственного органа
1 300
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности