"Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің атауын өзгерту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 01 маусымдағы № 166 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 шілдеде № 2753 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің атауы "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – мемлекеттік мекеме) болып өзгертілсін.
2. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 16.04.2020 № 64 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б. Ерсайынұлы):
осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін;
мемлекеттік мекеменің Маңғыстау облысының әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. "Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М. Б. Әлібекова) облыстың коммуналдық меншіктегі объектілер тізіліміне тиісті өзгеріс енгізілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.М. Әміржановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының қаржы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
01 маусым 2015 жыл.
"Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекесінің басшысы
Б. Ерсайынұлы
01 маусым 2015 жыл.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 01 маусым № 166
қаулысымен бекітілген
"Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы
ереже
Ескерту. Ереженің күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 16.04.2020 № 64 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об изменении наименования государственного учреждения "Областное управление сельского хозяйства"
Постановление акимата Мангистауской области от 01 июня 2015 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 07 июля 2015 года № 2753.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Изменить наименование государственного учреждения "Областное управление сельского хозяйства" на государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (далее - государственное учреждение).
2. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 16.04.2020 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Областное управление сельского хозяйства" (Ерсайынулы Б.):
обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области;
обеспечить государственную перерегистрацию государственного учреждения в органах юстиции Мангистауской области.
4. Государственному учреждению "Управление финансов Мангистауской области" (Альбекова М.Б.) внести соответствующее изменение в Реестр объектов коммунальной собственности области.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистраций в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление финансов Мангистауской области"
Альбекова М.Б.
01 июнь 2015 год.
Руководитель государственного учреждения
"Областное управление сельского хозяйства"
Ерсайынулы Б.
01 июнь 2015 год.
Утверждено
постановлением акимата
Мангистауской области
от 01 июня 2015 года № 166
Положение о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства Мангистауской области"
Сноска. Положение утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 16.04.2020 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).