Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 75 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға 2015 жылға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 204 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 тамызда № 2806 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9987 болып тіркелген) іске асыру мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 75 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға 2015 жылға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2698 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 мамырда "Маңғыстау" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар бекітілсін:
осы қаулының 1 – қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы салалары бойынша ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын сатып алу бойынша шығындарды арзандатуға арналған субсидиялар нормативтері;
осы қаулының 2 – қосымшасына сәйкес ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын сатып алу бойынша шығындарды арзандатуға арналған субсидиялау бағыты бойынша ауыл шаруашылығы тауар өндірушілеріне қойылатын өлшемдер мен талаптар;
осы қаулының 3 – қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға 2015 жылға субсидиялар көлемдері.";
көрсетілген қаулының 1, 2 - қосымшалары осы қаулының 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б. Ерсайынұлы) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р. М. Әміржановқа жүктелсін.

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Мангистауской области от 20 марта 2015 года № 75 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год"
Постановление акимата Мангистауской области от 21 июля 2015 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 19 августа 2015 года № 2806
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В целях реализации приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9987) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 20 марта 2015 года № 75 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2698, опубликовано 7 мая 2015 года в газете "Огни Мангистау") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить следующие:
нормативы субсидий на удешевление затрат по приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок по отраслям животноводства согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
критерии и требования к сельскохозяйственным товаропроизводителям по направлению субсидирования на удешевление затрат по приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
объемы субсидий на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.";
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 3 согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Областное управление сельского хозяйства" (Б. Ерсайынулы) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А.С. Мамытбеков
21 шілде 2015 жыл
"Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Ерсайынұлы
21 шілде 2015 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 21 шілде
№ 204 қаулысына
1 – қосымша
Мал шаруашылығы салалары бойынша ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын сатып алу бойынша шығындарды арзандатуға арналған субсидиялар нормативтері
Мал шаруашылығы салалары
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
1
Қой шаруашылығы
бас
1585
2
Жылқы шаруашылығы
бас
3754
3
Түйе шаруашылығы
бас
3387
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 21 шілде
№ 204 қаулысына
2-қосымша
Ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын сатып алу бойынша шығындарды арзандатуға арналған субсидиялау бағыты бойынша ауыл шаруашылығы тауар өндірушілеріне қойылатын өлшемдер мен талаптар
Субсидиялау бағыты
Өлшемдер мен талаптар
1
Ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын сатып алу
Асыл тұқымды аналық мал басының болуы
Барлық малдарда бірдейлендіру нөмірлерінің және олардың ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі деректер базасында тіркелуінің болуы
Ветеринариялық, ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды ұйымдастыру және жүзеге асыру, зоотехникалық есепті жүргізу
Қойдың барлық мал басының селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстар жүргізудің бірыңғай ақпараттық базасында тіркелуінің болуы
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 21 шілде
№ 204 қаулысына
3-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға 2015 жылға субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидияланатын көлем, кг
Субсидия сомасы, мың теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамыту
1
Отандық асыл тұқымды ірі қара малды сатып алу

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Мамытбеков А.С.
21 июля 2015 года
Руководитель государственного
учреждения "Областное управление
сельского хозяйства"
Б. Ерсайынулы
21 июля 2015 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 21 июля 2015 года № 204
Нормативы субсидий на удешевление затрат по приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок по отраслям животноводства
Отрасли животноводства
Единица измерения
Нормативы субсидий за 1 единицу, тенге
1
Овцеводство
голов
1585
2
Коневодство
голов
3754
3
Верблюдоводство
голов
3387
Приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 21 июля 2015 года № 204
Критерии и требования к сельскохозяйственным товаропроизводителям по направлению субсидирования на удешевление затрат по приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок
Направление субсидирования
Критерии и требования
1
Приобретение грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок
Наличие племенного маточного поголовья
Наличие идентификационных номеров у всех животных и их регистрация в базе данных по идентификации сельскохозяйственных животных
Организация и осуществление ветеринарных, ветеринарно-санитарных мероприятий, ведение зоотехнического учета
Наличие регистрации всего поголовья овец в единой информационной базе селекционной и племенной работы
Приложение 3
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 21 июля 2015 года № 204
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год
Направление субсидирования
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем, кг
Сумма субсидий, тыс.тенге
Развитие племенного животноводства
1
Приобретение отечественного племенного крупного рогатого скота