Маңғыстау облысында тауарлық газын тұтыну нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 04 тамыздағы № 235 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 қыркүйекте № 2823 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Газ және газбен жабдықтау туралы» 2012 жылғы 9 қаңтардағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысында тауарлық газын тұтыну нормалары бекітілсін.
2. «Маңғыстау облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы» мемлекеттік мекемесі (С.Х. Аманбеков) осы қаулының «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары С. Алдашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                       С. Алдашев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының энергетика
және тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С.Х. Аманбеков
04 тамыз 2015 жыл.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 04 тамыз
№ 235 қаулысына
қосымша
Маңғыстау облысында тауарлық газын тұтыну нормалары
Тауарлық газын тұтыну сипаттамасы Өлшем бірлігі Айлық тұтыну нормасы (м)
1.
Пәтерде газ плитасы және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болған жағдайда
1 адамға

Об утверждении норм потребления товарного газа в Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 04 августа 2015 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 08 сентября 2015 года № 2823
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 9 января 2012 года «О газе и газоснабжении», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления товарного газа в Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление энергетики и жилищно - коммунального хозяйства Мангистауской области» (Аманбеков С.Х.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации, размещение на интернет ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Алдашева С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                           С. Алдашев
«СОГЛАСОВАНО»
руководитель государственного
учреждения «Управление энергетики
и жилищно-коммунального хозяйства
Мангистауской области»
Аманбеков С.Х.
04 август 2015 год.
Приложение
к постановлению акимата Мангистауской области
от 04 августа 2015 года № 235
Нормы потребления товарного газа в Мангистауской области
Характеристика потребления товарного газа Единица измерения Месячная норма потребления (м)
1.
При наличии в квартире газовой плиты и
централизованного горячего водоснабжения
на 1 человека