"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың бiлiктiлiгін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 04 қарашадағы № 340 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қарашада № 2888 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қарашадағы № 283 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 28.11.2017 № 283 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың бiлiктiлiгін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Р.Ф. Бектубаев) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет–ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының
денсаулық сақтау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р.Ф. Бектубаев
04 қараша 2015 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 04 қарашадағы
№ 340 қаулысымен
бекітілген
"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентi 1. Жалпы ережелер
1. "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың бiлiктiлiгін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру мемлекеттік көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижесі – мемлекеттік үлгіде білімі туралы құжаттардың түрлері мен нысандарына сәйкес денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, бiлiктiлiгін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттар.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения"
Постановление акимата Мангистауской области от 04 ноября 2015 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 ноября 2015 года № 2888. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 28 ноября 2017 года № 283
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 28.11.2017 № 283 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения".
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Мангистауской области" (Бектубаев Р.Ф.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нургазиеву Б.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Управление здравоохранения
Мангистауской области"
Р.Ф. Бектубаев
04 ноябрь 2015 год
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области
от 04 ноября 2015 года № 340
Регламент государственной услуги
"Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (далее – государственная услуга) оказывается организациями образования в области здравоохранения (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – документы о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения в соответствии с видами и формами документов об образовании государственного образца.

2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс–қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті берушінің көрсету қызметті алушыдан (не сенімхат бойынша оның өкілі) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 297 бұйрығымен бекітілген "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың бiлiктiлiгін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11303 болып тіркелген) 9-тармағында көрсетілген өтінішті және өзге де құжаттарды алуы болып табылады.
5.Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің оқу бөлімінің жауапты қызметкері құжаттарын қабылдау және тіркеу- 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарау, бұйрық жобасын дайындау үшін нұсқау беру - 30 (отыз) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің оқу бөлімінің жауапты қызметкері даярлықтан өткізу, біліктілігін арттыру және қайта даярлаудан өткені туралы құжатын беру үшін бұйрық жобасын дайындау - 30 (отыз) минут;
4) басшысымен бұйрық пен мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қою - 1 (бір) жұмыс күні;
5) көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру – 15 (он бес) жұмыс күні.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын оқу бөлімінде тіркеу және оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысының орынбасарына беру;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы орынбасарының бұрыштамасы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысының бұйрыққа және денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжатқа қол қоюы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің журналына көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алуы туралы қол қоюы.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер(қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл тәртiбiнiң сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственнойуслуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем заявления и иных документов от услугополучателя (либо его представителя по доверенности), предусмотренных в пункте 9 Стандарта государственной услуги, утвержденного приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 297 "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11303).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) прием и регистрация документов ответственным исполнителем учебной части услугодателя – 30 (тридцать) минут;
2) рассмотрение документов услугополучателя и указание для разработки проекта приказа заместителем руководителя услугодателя – 30 (тридцать) минут;
3) подготовка проекта приказа для выдачи документа о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовки кадров ответственным работником учебной части услугодателя - 30 (тридцать) минут;
4) подписания руководителем приказа и результата оказания государственной услуги – 1 (один) рабочий день;
5) выдача услугополучателю результата оказания государственной услуги - 15 (пятнадцать) рабочих дней.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация документов, необходимых для оказания государственной услуги в учебной частии передача их заместителю руководителя услугодателя;
2) резолюция заместителя руководителя услугодателя;
3) подписание приказа и документа о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения руководителем услугодателя;
4) подпись в журнале услугодателя о получении результата оказания государственной услуги услугополучателем.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:

1) көрсетілетін қызметті берушінің оқу бөлімінің жауапты қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің оқу бөлімінің жауапты қызметкері құжаттарын қабылдауды және тіркеуді жүргізеді - 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарайды және бұйрық жобасын әзірлеу үшін оқу бөлімінің жауапты қызметкеріне береді- 30 (отыз) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің оқу бөлімінің жауапты қызметкері даярлықтан өткізу, біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжатын беру туралы бұйрық жобасын дайындайды - 30 (отыз) минут;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұйрық пен денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжатына қол қояды және көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру үшін оқу бөлімінің жауапты қызметкеріне тіркеуге береді - 1 (бір) жұмыс күні;
5) көрсетілетін қызметті берушінің оқу бөлімінің жауапты қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін тіркеп және көрсетілетін қызметті алушы есепке алу журналына қол қойғаннан кейін қолма-қол береді - Мемлекеттік аттесттау комиссиясының (біліктілік комиссиясы) немесе көрсетілетін қызметті беруші басшысының шешімі қабылданған күнінен бастап даярлықтан өткізу туралы құжаттарды беру - 14 (он төрт) жұмыс күні, біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру – 2 (екі) жұмыс күні.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың бiлiктiлiгін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес – процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
"Денсаулық сақтау саласының кадрларын
даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және
қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет регламентiне қосымша

1) ответственный работник учебной части услугодателя;
2) заместитель руководителя услугодателя;
3) руководитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1)ответственный работник учебной части услугодателя производит прием и регистрацию документов – 30 (тридцать) минут;
2) заместитель руководителя услугодателя рассматривает документы услугополучателя и передает ответственному работнику учебной частидля разработки проекта приказа - 30 (тридцать) минут;
3) ответственный работник учебной части услугодателя готовит проект приказа для выдачи документа о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров - 30 (тридцать) минут;
4) руководитель услугодателя подписывает приказ и документ о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения и передает на регистрацию ответственному работнику учебной части для выдачи услугополучателю результата оказания государственной услуги - 1(один) рабочий день;
5) ответственный работник учебной части услугодателя регистрирует и нарочно передает результат оказания государственной услуги после подписание услугополучателя в журнале учета - при прохождении подготовки 14 (четырнадцать) рабочих дней, при повышении квалификации и переподготовке 2 (два) рабочих дня, со дня принятия решения итоговой Государственной аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или руководителя услугодателя.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения". Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Выдача документов о прохождении подготовки,
повышения квалификации и переподготовке
кадров отрасли здравоохранения"
Справочник бизнес – процессов оказания государственной услуги
"Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения"