Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов ауылдық округінің шекараларын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 383 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/438 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 2938 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Түпқараған аудандық мәслихаты мен Түпқараған ауданы әкімдігінің Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов ауылдық округінің шекараларын белгілеу туралы ұсынысын қарай келіп, «Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов ауылдық округінің жалпы көлемі 3748,8566 гектар болып шекарасы белгіленсін.
2.іМаңғыстау облыстық мәслихаты аппаратының басшысы (Д. Сейбағытов) осы қаулының және шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Ә.А. Шөжеғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
Сессия төрағасы                         М. Ибағаров
Облыстық мәслихат
хатшысы                                 Б. Жүсіпов
Маңғыстау облысы әкiмдiгiнiң
2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 383
қаулысына және Маңғыстау облыстық
мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 29/438 шешiмiне 1 қосымша
Келісілді
Түпқараған ауданының әкімі
Т.Асауов
Түпқараған аудандық
мәслихат хатшысы
А.Досанова
С.Шапағатов ауылдық
округінің әкімі
Ж.Ағжанов
Маңғыстау облысы әкiмдiгiнiң
2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 383
қаулысына және Маңғыстау облыстық
мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 29/438 шешiмiне 2 қосымша
Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов ауылдық округінің шекараларының сипаттамасы
Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов ауылдық округі Түпқараған ауданының оңтүстік-батыс бөлігінде орналасқан. Сайын Шапағатов ауылдық округінің батыс шекарасы Каспий теңізінің жағалау желісі бойынша өтеді, солтүстіктен «Жайлау» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жерлерімен шектеседі, шығыстан «Ақтау халықаралық әуежайы» акционерлік қоғамының жерлерімен шектеседі, оңтүстіктен Ақшұқыр ауылымен шектеседі. Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов ауылдық округінің жалпы көлемі 3748,8566 гектарды құрайды.
Ауылдық округ жерінің құрамына кіреді:

Об установлении границ сельского округа Саина Шапагатова Тупкараганского района
Постановление акимата Мангистауской области от 10 декабря 2015 года № 383 и решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/438. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 15 января 2016 года № 2938
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Рассмотрев предложение Тупкараганского районного маслихата и акимата Тупкараганского района об установлении границ сельского округа Саина Шапагатова Тупкараганского района, в соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы сельского округа Саина Шапагатова Тупкараганского района общей площадью 3748,8566 гектар согласно приложениям 1 и 2 к настояшему постановлению и решению.
2. Руководителю аппарата Мангистауского областного маслихата (Сейбагытов Д.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима Мангистауской области Чужегулова А.А.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
Председатель сессии                     М. Ибагаров
Секретарь областного
маслихата                               Б. Жусупов
Приложение 1 к постановлению
акимата Мангистауской области
от 10 декабря 2015 года № 383 и решению
Мангистауского областного маслихата
от 10 декабря 2015 года № 29/438
Согласовано
Аким Тупкараганского района
Т.Асауов
Секретарь Тупкараганского
районного маслихита
А.Досанова
Аким сельского округа
С.Шапагатова
Ж.Ағжанов
Приложение 2 к постановлению
акимата Мангистауской области
от 10 декабря 2015 года № 383 и решению
Мангистауского областного маслихата
от 10 декабря 2015 года № 29/438
Описание границ сельского округа Саина Шапагатова Тупкараганского района
Сельский округ Саина Шапагатова Тупкараганского района расположен в юго-западной части Тупкараганского района. Западная граница сельского округа Саина Шапагатова, проходит по береговой линии Каспийского моря, с севера граничит с землями товарищество с ограниченной ответственностью «Жайлау», с востока граничит с землями акционерного общества «Международный аэропорт Актау», с юга граничит с землями села Акшукур. Общая площадь сельского округа Саина Шапагатова Тупкараганского района составляет 3748,8566 гектаров.
В составе сельского округа входят земли:

үй маңындағы жер учаскелері бар тұрғын аймақтар – 108,0 гектар;
жолдар, көшелер, алаңдар – 21,6 гектар;
ауыл шаруашылық пайдаланудағы жерлер – 3263,0 гектар;
басқа да жерлер – 356,2566 гектар.

жилая зона с приусадебными участками – 108,0 гектар;
дороги, улицы, площади – 21,6 гектар;
земли сельскохозяйственного использования – 3263,0 гектар;
прочие земли – 356,2566 гектар.