Маңғыстау облысы әкімдігінің және Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір қаулылары мен шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 384 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/450 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 2939 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 361 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/450 «Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары туралы» қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтықактілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2118 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2011 жылғы 29 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулы мен шешімнің қосымшасындағы кестедегі «селолар» деген сөз «ауылдар» деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 307 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/92 «Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 361 қаулысына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/450 шешіміне өзгеріс енгізу туралы» қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2194 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2013 жылғы 2 ақпанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулы мен шешімнің қосымшасы осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3.лМаңғыстау облыстық мәслихаты аппаратының басшысы (Д. Сейбағытов) осы қаулының және шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области и решения Мангистауского областного маслихата
Постановление акимата Мангистауской области от 10 декабря 2015 года № 384 и решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/450. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 15 января 2016 года № 2939
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», от 21 января 2013 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. В постановлении акимата Мангистауской области от 6 декабря 2011 года № 361 и решении Мангистауского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/450 «О базовых ставках платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2118, опубликовано 29 декабря 2011 года в газете «Огни Мангистау»):
в приложении на государственном языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется.
2. В постановлении акимата Мангистауской области от 5 декабря 2012 года № 307 и решении Мангистауского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/92 «О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 6 декабря 2011 года № 361 и решение Мангистауского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/450 «О базовых ставках платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2194, опубликовано 2 февраля 2013 года в газете «Огни Мангистау»):
приложение указанного постановления и решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
3. Руководителю аппарата Мангистауского областного маслихата (Сейбагытов Д.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно – правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.

4. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.А. Шөжеғұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
Сессия төрағасы                         М. Ибағаров
Облыстық мәслихат
хатшысы                                 Б. Жүсіпов
Маңғыстау облысы әкiмдiгiнiң

4. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима области Чужегулова А.А.
5. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
Председатель сессии                     М. Ибагаров
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области