2016 жылға Ақтау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 1757 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қаңтарда № 2933 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 04 тамыздағы № 1452 қаулысымен
Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 04 тамыздағы № 1452 қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексіне, "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы"Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және нәтижелі жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және жұмыссыздықты азайту мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 1 қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. 2016 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі (бұдан әрі-Тізбе), қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3.Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру жергілікті бюджет қаражаты есебінен 06.451.002 "Жұмыспен қамту бағдарламасы" бюджеттік бағдарламасы бойынша жүргізілсін.
4. Қоғамдық жұмысқа қатысушылардың бір айлық еңбегіне төленетін ақының мөлшері Қазақстан Республикасының бюджеттік заңнамасымен 2016 жылға белгіленген ең төменгі жалақының 2 еселенген мөлшерінен жоғары болуы мүмкін емес.
5. Қоғамдық жұмысқа қатысушылардың қалыпты жұмыс уақыты Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес аптасына 40 сағаттан ааспауға тиіс.
Күнделікті жұмыстың (жұмыс ауысымының) ұзақтығы, күнделікті жұмыстың (жұмыс ауысымының) басталу және аяқталу уақыты, жұмыстағы үзілістер уақыты жұмыс аптасының белгіленген ұзақтығы сақтала отырып, Ұйымның еңбек тәртіптемесі ережелерімен, еңбек шартымен, ұжымдық шартпен белгіленеді.
6. "Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (Г.Н. Хайрлиева):

Об организации и финансировании общественных работ в городе Актау на 2016 год
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 09 декабря 2015 года № 1757. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 11 января 2016 года № 2933. Утратило силу-постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 04 августа 2016 года № 1452
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 04.08.2016 № 1452
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законами Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в целях обеспечения продуктивной занятости и сокращения безработицы, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по городу Актау на 2016 год, согласно приложению 1.
2. Утвердить Перечень организаций (далее-Перечень), в которых будут проводиться общественные работы в 2016 году, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников, согласно приложению 2.
3. Финансирование общественных работ осуществляется из средств местного бюджета по бюджетной программе 06.451.002 "Программа занятости".
4. Размер месячной оплаты труда участников общественных работ на 2016 год не может быть выше 2-х кратного размера минимальной заработной платы, установленного бюджетным законодательством Республики Казахстан.
5. Нормальная продолжительность рабочего времени участников общественных работ не должна превышать 40 часов в неделю, в соответствии трудовым законодательством Республики Казахстан.
Продолжительность ежедневной работы (рабочей смены), время начала и окончания ежедневной работы (рабочей смены), время перерывов в работе определяются с соблюдением установленной продолжительности рабочей недели Правилами трудового распорядка организации, трудовым, коллективным договорами.
6. Руководителю государственного учреждения "Актауский городской отдел занятости и социальных программ"(Хайрлиева Г.Н.):

1) жұмыссыздардың ұйымдардағы қоғамдық жұмыстарға бекітілген Тізбе бойынша жолдануын қамтамасыз етсін;
2) осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастырылуын және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Ж. Көшмағанбетовке жүктелсін.

1) обеспечить направление безработных на общественные работы в организации города по утвержденному Перечню;
2) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Мангистауской области, его размещения в информационно-правовой системе "Әділет" и официального опубликования в средствах массовой информации.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Кушмаганбетова Т.Ж.