Жаңаөзен қаласы әкімінің "Жаңаөзен қаласы, Теңге, Қызылсай және Рахат ауылдары бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 18 ақпандағы №10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 65 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 қарашада № 2853 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 10.01.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес және сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында, қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қаласы әкімінің 2015 жылғы 18 ақпанындағы № 10 "Жаңаөзен қаласы, Теңге, Қызылсай және Рахат ауылдары бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2622 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 ақпанындағы №9 (1716) "Жаңаөзен" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жаңаөзен қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі (И. Сағынбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасары И. Сағынбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Е. Әбілов
"КЕЛІСІЛДІ":
Жаңаөзен қалалық сайлау комиссиясының төрағасы
Бақтығали Базылов
22 қазан 2015 жыл
2015 жылғы 22 қазандағы № 65
Жаңаөзен қаласы әкімінің
шешіміне қосымша
Жаңаөзен қаласы, Теңге, Қызылсай және Рахат ауылдары бойынша сайлау учаскелері
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: Теңге ауылы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "№ 11 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Мұса Төлеуұлы, Нұрғиса Тілендиев, Нұркен Әбдіров, Төле би, Әнес Айтниязов, Жұмекен Нажимеденов, Жайберген Бейнеубаев, Төлеген Тоқтаров, Төлеген Айбергенов, Мұқан Төлебаев, Ғани Мұратбаев, Мәлік Ғабдуллин, Сұлтанмахмұт Торайғыров, Ілияс Есенберлин, Ахмет Жұбанов, Меңдекеш Сатыбалдиев, Нұрым Жырау Шыршығұлұлы, Ер Шабай, Қазақстан көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы: Теңге ауылы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Ата мұра" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Сәттіғұл, Құлшар күйші, Бейбітшілік, Қылыш Нәдірбаев, Әліби Жангелдин, Фетисов, Балуанияз, Тобанияз, Ер Қармыс, Түмен Балтабасұлы, Аралбай Оңғарбекұлы, Дина Нұрпеисова, Жалау Мыңбаев, Абыл Өтембетұлы көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы: Теңге ауылы, "№ 14 жалпы білім беретін орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Ботакөз, Тамшалы, Мұрын жырау, Жеңіс, Достық Даңғылы, Мұрат Өскінбаев, Мәди Бегенов, Досан Тәжиев, Қайып Қорабайұлы, Ақтан Керейұлы, Сүгір Бегендікұлы, Сүйінғара Үргешбайұлы, көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 74 сайлау учаскесі
Орталығы: Теңге ауылы, "Жаңаөзен қаласындағы № 17 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Шәкен Айманов, Күляш Байсеитова, Чаден Рахманұлы, Отарбай Иманғазыұлы, Нұржаубай Тәженов, Жұбантұр Құлжанов, Әбіш Қожа, Өтебай Наятұлы, Бақытжан Бисенғалиев, Желтоқсан, Қалнияз ақын, Рақымжан Қошқарбаев, Бейнеубай Құлшарұлы, Исатай Сүйеубайұлы, Ақбөбек көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы: "Арай" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласының № 19 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Ақбұлақ" шағын ауданындағы Төреғали Қадыров, Михайл Кулебякин, Тұтқабай Әшімбаев көшелеріндегі барлық үйлер; Тасемен Алдашев көшесіндегі барлық үйлер; "Мамыр" шағын ауданындағы Ноқат Дербисов, Есенғали Бөкенбаев, Жаманқара Иса, Абыз Тілеген, Халел Өзбекқалиев, Ер Төлеп көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы: "Арай" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласының № 19 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.

О внесении изменений в решение акима города Жанаозен от 18 февраля 2015 года №10 "Об образовании избирательных участков по городу Жанаозен, сел Тенге, Кызылсай и Рахат"
Решение акима города Жанаозен Мангистауской области от 22 октября 2015 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 03 ноября 2015 года № 2853. Утратило силу решением акима города Жанаозен Мангистауской области от 10 января 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Жанаозен Мангистауской области от 10.01.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях создания максимального удобства для избирателей, аким города РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Жанаозен от 18 февраля 2015 года за № 10 "Об образовании избирательных участков по городу Жанаозен, сел Тенге, Кызылсай и Рахат" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2622, опубликованное в газете "Жанаозен" от 25 февраля 2015 года № 9 (1716)) следующие изменения:
Приложение данного решения изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Жанаозен" (Сагинбаев И.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Жанаозен Сагинбаева И.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима города Абилов Е.
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Жанаозенской городской избирательной комиссии
Базылов Бактыгали
22 октября 2015 год
Приложение
к решению акима города Жанаозен
от 22 октября 2015 года № 65
Избирательные участки по городу Жанаозен, сел Тенге,
Кызылсай и Рахат
Избирательный участок № 71
Центр: село Тенге, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 11" акимата города Жанаозен.
Граница: все дома по улицам Мусы Толеуулы, Нургисы Тлендиева, Нуркена Абдирова, Толе би, Анеса Айтниязова, Жумекена Нажимеденова, Жайбергена Бейнеубаева, Толегена Токтарова, Толегена Айбергенова, Мукана Толебаева, Гани Муратбаева, Малика Габдуллина, Султанмахмута Торайгырова, Ильяса Есенберлина, Ахмета Жубанова, Мендекеша Сатыбалдиева, Нурым Жырау Шыршыгулулы, Ер Шабая, Казахстан села Тенге.
Избирательный участок № 72
Центр: село Тенге, государственное коммунальное казенное предприятия на праве оперативного управления "Ата мұра" акима города Жанаозен.
Граница: все дома по улицам Саттигула, Кулшар куйши, Бейбитшилик, Кылыша Надырбаева, Алиби Жангелдина, Фетисова, Балуанияза, Тобанияза, Ер Кармыса, Тумена Балтабасулы, Аралбая Онгарбекулы, Дины Нурпеисовой, Жалауа Мынбаева, Абыла Отембетулы села Тенге.
Избирательный участок № 73
Центр: село Тенге, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 14".
Граница: все дома по улицам Ботакоз, Тамшалы, Мурын жырау, Женис, Достык Дангылы, Мурата Оскинбаева, Мади Бегенова, Досана Тажиева, Каипа Корабайулы, Актана Керейулы, Сугира Бегендикулы, Суйингары Ургешбайулы села Тенге.
Избирательный участок № 74
Центр: село Тенге, государственное учреждение "Средняя школа № 17 города Жанаозен".
Граница: все дома по улицам Шакена Айманова, Куляш Байсеитовой, Чадена Рахманулы, Отарбая Имангазыулы, Нуржаубая Таженова, Жубантура Кулжанова, Абиша Кожа, Отебая Наятулы, Бакытжана Бисенгалиева, Желтоксан, Калнияз акына, Рахымжана Кошкарбаева, Бинеубая Кулшарулы, Исатая Суюбайулы, Акбобек села Тенге.
Избирательный участок № 75
Центр: микрорайон "Арай", государственное учреждение "Средняя школа № 19 города Жанаозен".
Граница: все дома по улицам Торегали Кадырова, Михаила Кулебякина, Туткабая Ашимбаева микрорайона "Акбулак", все дома по улице Тасемена Алдашева; все дома по улицам Ноката Дербисова, Есенгали Бокенбаева, Жаманкары Иса, Абыза Тилегена, Халела Озбеккалиева, Ер Толепа микрорайона "Мамыр".
Избирательный участок № 76
Центр: микрорайон "Арай", государственное учреждение "Средняя школа № 19 города Жанаозен".

Шекарасы: "Өркен" шағын ауданының № 59, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71 үйлер; "Ақбұлақ" шағын ауданындағы Азаттық, Құлбарақ батыр, Бозашы, Нұрберген Тілеубергенов, Төлеп Жаңаев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 77 сайлау учаскесі
Орталығы: "Арай" шағын ауданы, "Жаңаөзен мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Арай" шағын ауданындағы Ғұбайдулла Айдаров, Ғарифолла Құрманғалиев, Біләл Қалиев, Жұмағали Қалдығараев, Отырар, Ибаш Жанболатова, Жібек Жолы, Шотан батыр, Нұрмұхан Жантөрин көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы: "Өзен" стансасы, "Жаңаөзен мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қашаған көшесіндегі барлық үйлер; "Астана" шағын ауданындағы Ахмет Байтұрсынов, Мұстафа Шоқай, Мағжан Жұмабаев, Жүсіпбек Аймауытов, Міржақып Дулатов, Николай Иванович Андрусов, Шәкәрім, Жетіқайқы көшелеріндегі барлық үйлер; "Бәйтерек" шағын ауданындағы Бұхар жырау, Қазыбек би, Әйтеке би, Қабидолла Сыдықов, Амангали Орынбаев, Саламат Шалабаев көшелеріндегі барлық үйлер; "Өзен" стансасы жанында орналасқан барлық үйлер.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көктем" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 3, 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 12, 13, 14, 15 үйлер; Бейбітшілік көшесіндегі №№ 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 21 үйлер; Өтелбек Махмұтов көшелеріндегі барлық үйлер; "Астана" шағын ауданындағы Кемер Оңғалбаев, Қара Жүсіп, Әнес Бүркітбаев, Сағидолла Нұржанов, Ақтау, №4а көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көктем" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 1, 1А, 2, 10, 11, 18, 19, 20, 21 үйлер.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көктем" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласындағы № 7 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 32, 33, 50, 51 үйлер.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көктем" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласындағы № 8 Қашаған Қүржіманұлы атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 39, 40, 41, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54 үйлер; Жұмаханбет Қайыров көшесіндегі барлық үйлер.
№ 83 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көктем" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласындағы № 8 Қашаған Күржіманұлы атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі, оң қанаты.

Граница: дома №№ 59, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70,71 микрорайона "Оркен", все дома по улицам Азаттык, Кулбарак батыра, Бозашы, Нурбергена Тлеубергенова, Толепа Жанаева микрорайона "Акбулак".
Избирательный участок № 77
Центр: микрорайон "Арай", государственное учреждение "Жанаозенская школа-лицей".
Граница: все дома по улицам Губайдуллы Айдарова, Гарифоллы Курмангалиева, Биляла Калиева, Жумагали Калдыгараева, Отырар, Ибаш Жанболатовой, Жибек Жолы, Шотан батыра, Нурмухана Жанторина микрорайона "Арай".
Избирательный участок № 78
Центр: станция "Озен", государственное учреждение "Жанаозенская школа-гимназия".
Граница: все дома по улице Кашагана; все дома по улицам Ахмета Байтурсынова, Мустафы Шокая, Магжана Жумабаева, Жусипбека Аймауытова, Мыржакыпа Дулатова, Николая Ивановича Андрусова, Шакарима, Жетикайкы микрорайона "Астана"; все дома по улицам Бухар жырау, Казыбек би, Айтеке би, Кабидуллы Сыдыкова, Амангали Орынбаева, Саламата Шалабаева микрорайона "Байтерек"; все дома, расположенные в районе станции "Озен".
Избирательный участок № 79
Центр: микрорайон "Коктем", государственное коммунальное казенное предприятие "Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы" Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 3, 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 12, 13, 14, 15 микрорайона "Коктем"; дома №№ 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 21 по улице Бейбитшилик, все дома по улице Отелбека Махмутова; все дома по улицам Кемера Онгалбаева, Кара Жусип, Анеса Буркитбаева, Сагидуллы Нуржанова, Актау, № 4а микрорайона "Астана".
Избирательный участок № 80
Центр: микрорайон "Коктем", государственное коммунальное казенное предприятие "Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий" Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 1, 1А, 2, 10, 11, 18, 19, 20, 21 микрорайона "Коктем".
Избирательный участок № 81
Центр: микрорайон "Коктем", государственное учреждение "Средняя школа № 7 города Жанаозен".
Граница: дома №№ 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 32, 33, 50, 51 микрорайона "Коктем".
Избирательный участок № 82
Центр: микрорайон "Коктем", государственное учреждение "Средняя школа № 8 имени Кашагана Куржиманулы города Жанаозен"
Граница: дома №№ 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 39, 40, 41, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54 микрорайона "Коктем"; все дома по улице Жумаханбета Кайырова.
Избирательный участок № 83
Центр: микрорайон "Коктем", правое крыло, государственное учреждение "Средняя школа № 8 имени Кашагана Куржиманулы города Жанаозен".

Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 55, 56, 57, 58 үйлер; "Өркен" шағын ауданындағы №№ 63, 73, 74, 75 үйлер.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: "Өркен" шағын ауданы, Жаңаөзен қалалық білім бөлімінің жедел басқару құқығындағы "Оқушылар шығармашылық үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Өркен" шағын ауданындағы №№ 28, 31, 34, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 61, 62 үйлер.
№ 85 сайлау учаскесі
Орталығы: "Өркен" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласындағы № 10 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Өркен" шағын ауданындағы №№ 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, үйлер; "Арай" шағын ауданындағы № 16, Нұрсұлу Қайрова, Құсайын Шалабаев, Мектепбай Айтмамбетов, Диас Жұмашев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 86 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бостандық" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Мұрат Өскенбаев атындағы балалар Саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Мұнайбаза ғимараты жанында орналасқан барлық үйлер; "Шаңырақ" шағын ауданындағы Губкин көшесіндегі "Мұнайлы" шағын ауданы аумағында орналасқан барлық үйлер; "Шаңырақ" шағын ауданы Абай көшесіндегі №№ 1-7 аралығында орналасқан үйлер; Мұнайшылар көшесіндегі №№ 1-17 аралығында орналасқан үйлер; "Мұнайлы" шағын ауданындағы Меңдулла Губайдуллин, Қалидолла Нұрғалиев, Орынбай Бердығожин, Дмитрий Клинчев, Мейрамғали Бисекенов, Бегеніш Әбілханов, Бітім Қыдырбаев, Дүйсенбай Бисекенов, Қонай батыр, №9а, Сағынтай Ысқақов, Сәтібай Қылышбаев, Қуанғали Сарбөпеев көшелеріндегі барлық үйлер; "Бостандық" шағын ауданындағы Ғарифолла Қайсағалиев, Әлия Молдағұлова, Мәншүк Мәметова, Ишақат Қыдырғалиев, Ізберген Құрбанбаев, Шегем Көбен би, Бәйдеш Нұрбаев, Шернияз Махамбетов, Амандық Ділмағанбетов, Күйші Қоңыр, Ақпан батыр, Саламат Мұқашев, Асау Барақ, Сәлім Салахиев, Шығыс Қожаев, Фани Қатпашев, Қыдырша Ата, Орынғали Нұрмағанбетов, Атақозы Айтқұлұлы, Тәнім Байдалиева көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 87 сайлау учаскесі
Орталығы: "Самал" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласындағы № 6 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Самал" шағын ауданындағы №№ Ң, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 үйлер.
№ 88 сайлау учаскесі
Орталығы: "Самал" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласындағы № 6 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Самал" шағын ауданындағы №№ 8, 9, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер; "Өркен" шағын ауданындағы № 1 үй.
№ 89 сайлау учаскесі
Орталығы: "3А" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Өнер" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Мұнайшы" мәдениет үйінің ғимараты.

Граница: дома №№ 55, 56, 57, 58 микрорайона "Коктем"; дома №№ 63, 73, 74, 75 микрорайона "Оркен".
Избирательный участок № 84
Центр: микрорайон "Оркен", государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление отдела образования города Жанаозен "Дом творчества школьников".
Граница: дома №№ 28, 31, 34, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 61, 62 микрорайона "Оркен".
Избирательный участок № 85
Центр: микрорайон "Оркен", государственное учреждение "Средняя школа № 10 города Жанаозен".
Граница: дома №№ 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25 микрорайона "Оркен"; все дома по улицам № 16, Нурсулу Каировой, Кусайына Шалабаева, Мектепбая Айтмамбетова, Диаса Жумашева микрорайона "Арай".
Избирательный участок № 86
Центр: микрорайон "Бостандык", государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление "Детская музыкальная школа имени Мурата Оскенбаева".
Граница: все дома, расположенные рядом со зданием Мунайбазы; дома №№ с 1 по 17 по улице Мунайши; все дома расположенные на территории микрорайона "Мунайлы", микрорайона "Шанырак" по улице Губкина; дома №№ с 1 по 7 по улице Абая микрорайона "Шанырак"; все дома по улицам Мендуллы Губайдуллина, Сатыбая Кылышбаева, Калидоллы Нургалиева, Орынбая Бердигожина, Дмитрия Клинчева, Мейрамгали Бисекенова, Бигениша Абылханова, Битима Кыдырбаева, Дуйсенбая Бисекенова, Конай батыра, № 9а, Сагынтая Ыскакова, Куангали Сарбопеева микрорайона "Мунайлы"; все дома по улицам Гарифоллы Кайсагалиева, Алии Молдагуловой, Маншук Маметовой, Ишаката Кыдыргалиева, Избергена Курбанбаева, Шегем Кобен би, Байдеша Нурбаева, Шернияза Махамбетова, Амандыка Дилмаганбетова, Куиши Коныр, Акпан батыра, Саламата Мукашева, Асау Барака, Салима Салахиева, Шыгыса Кожаева, Фани Катпашева, Кыдырша Ата, Орынгали Нурмаганбетова, Атакозы Айткулулы, Танима Байдалиевой микрорайона "Бостандык".
Избирательный участок № 87
Центр: микрорайон "Самал", государственное учреждение "Средняя школа № 6 города Жанаозен".
Граница: дома №№ Ң, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 микрорайона "Самал".
Избирательный участок № 88
Центр: микрорайон "Самал", государственное учреждение "Средняя школа № 6 города Жанаозен".
Граница: дома №№ 8, 9, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 микрорайона "Самал"; дом №1 микрорайона "Оркен".
Избирательный участок № 89
Центр: микрорайон 3А, здание дома культуры "Мунайшы" государственного коммунального казенного предприятия "Онер" акимата города Жанаозен.

Шекарасы: "3А" шағын ауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер; "Самал" шағын ауданындағы №№ 11, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27 үйлер.
№ 90 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шаңырақ" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласындағы № 1 Т. Әлиев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Шаңырақ" шағын ауданындағы №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 үйлер.
№ 91 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шаңырақ" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласындағы № 3 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Шаңырақ" шағын ауданындағы №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56 үйлер; Достық, Бейбітшілік, Құрбанов, Оразақов, Рахмет Өтесинов көшелеріндегі барлық үйлер; бұрынғы Маңғыстау электр желілері кәсіпорының ғимаратындағы барлық тұрғын үйлер; "Шаңырақ" шағын ауданы Абай көшесіндегі №№ 7-61 аралығында орналасқан үйлер; Мұнайшылар көшесіндегі №№ 18-44 аралығында орналасқан барлық үйлер.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы: Аурухана қалашығы, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 Жаңаөзен қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: стационарлық емдеу-профилактикалық мекемелері: қалалық орталық аурухана, қалалық перзентхана, қалалық дермато-венералогиялық бөлімшесі, қалалық туберкулез ауруханасы, қалалық балалар ауруханасы; "Медицина" ЖШС, "Медикер" ЖШС, "Жалымбетов" ЖШС; ішкі істер департаменті жанындағы уақытша ұстау абақтысы; 2018 әскери бөлімі шекара комендатурасы.
№ 93 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шұғыла" шағын ауданы, "№ 12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Шұғыла" шағын ауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 үйлер.
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шұғыла" шағын ауданы, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Маңғыстау облыстық медицина колледжі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Шұғыла" шағын ауданындағы №№ 21А, 21Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер.
№ 95 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шұғыла" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласындағы № 2 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Шұғыла" шағын ауданындағы №№ 18/19, 20, 21, 22, 23, 24/26, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер.
№ 96 сайлау учаскесі
Орталығы: Рахат ауылы, "Рахат" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы № 13 "Ақмарал" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Рауан" шағын ауданында орналасқан барлық үйлер; Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданында орналасқан "Жаңаөзен сүт зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанындағы Омар Бисалиев, Бөкен би, № 3 көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 97 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылсай ауылы, "Жаңаөзен қаласының № 4 Сүгір Бегендікұлы атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылсай ауылында орналасқан барлық үйлер.
№ 98 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көктем" шағын ауданы, Қосқұлаков көшесі, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жаңаөзен қаласының № 2 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданындағы Нұрғиса Тілендиев көшесіндегі барлық үйлер; Рахат ауылы, "Рахат" шағын ауданындағы Саяжай, Балауса, Гүлдер, Гүлмайса, Бәйшешек көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы: Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "№ 15 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Өтеп Балғынбаев көшесіндегі үйлер; Рахат ауылы, "Рахат" шағын ауданындағы Жемісті, Лалагүл, Алмалы, Көкорай, Самал көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 100 сайлау учаскесі
Орталығы: Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "№ 15 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылы, "Рахат" шағын ауданындағы Сандуғаш, Қызғалдақ көшесіндегі барлық үйлер; Түкібай Айдаров көшесіндегі үйлер; Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданындағы Өтепқали Тәжіғалиев, Әбілхайыр хан, Жарылғасын Дәуітов, Мұрат Қайырлиев, Төлеген Қағазов, Алексей Павлович Еремин, Маршал Абдыхалықов көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 101 сайлау учаскесі
Орталығы: Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласының № 18 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданындағы Ерменбет би, Ақкетик, Қызылқұм, Мұхтар Әуезов, Сымағұл Сейтқазиев, Еділхан Таймасов, Басығара Тұрниязұлы көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 102 сайлау учаскесі
Орталығы: Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданы, № 9в көше, "Жаңаөзен политехникалық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданындағы Сауысқан, Бауыржан Момышұлы, Маната, Жосалы, Үстірт, Жеңіс көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 103 сайлау учаскесі
Орталығы: Рахат ауылы, "Жұлдыз" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылы, "Жұлдыз" шағын ауданының көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы: Рахат ауылы, "Мерей" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласы әкімдігінің № 9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 микрорайона 3А; дома №№ 11, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27 микрорайона "Самал".
Избирательный участок № 90
Центр: микрорайон "Шанырак", государственное учреждение "Средняя школа № 1 имени Т. Алиева города Жанаозен".
Граница: дома №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 микрорайона "Шанырак".
Избирательный участок № 91
Центр: микрорайон "Шанырак", государственное учреждение "Средняя школа № 3 города Жанаозен".
Граница: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56; улицы Достык, Губкина, Бейбитшилик, Курбанова, Оразакова, Рахмета Отесинова; все жилые дома, расположенные в здании бывшего Мангистауского предприятия электрических сетей микрорайона "Шанырак"; дома №№ с 8 по 61 по улице Абая микрорайона "Шанырак"; дома №№ с 18 по 44 по улице Мунайшы.
Избирательный участок № 92
Центр: больничный городок, государственное коммунальное казенное предприятие "Жанаозенская городская поликлиника № 2" Управление здравоохранения Мангистауской области.
Граница: стационарные лечебно-профилактические учреждения: центральная городская больница, городской родильный дом, дермато-венерологическое отделение, городская туберкулезная больница, городская детская больница, ТОО "Медицина", ТОО "Медикер", ТОО "Жалымбетов"; изолятор временного содержания при департаменте внутренних дел; войсковая часть 2018 пограничная комендатура расположенные в городе Жанаозен.
Избирательный участок № 93
Центр: микрорайон "Шугыла", государственное учреждение "Начальная общеобразовательная школа № 12".
Граница: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 микрорайона "Шугыла".
Избирательный участок № 94
Центр: микрорайон "Шугыла", государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауский областной медицинский колледж" управления здравоохранения Мангистауской области.
Граница: дома №№ 21А, 21Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 микрорайона "Шугыла".
Избирательный участок № 95
Центр: микрорайон "Шугыла", Государственное учреждение "Средняя школа № 2 города Жанаозен"
Граница: дома №№ 18/19, 20, 21, 22, 23, 24/26, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 микрорайона "Шугыла".
Избирательный участок № 96
Центр: село Рахат, микрорайон "Рахат", государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление детский сад № 13 "Акмарал" акимата города Жанаозен.
Граница: все дома, расположенные в микрорайоне "Рауан"; все дома по улицам Омара Бисалиева, Бокен би, улица № 3, расположенные в районе товарищества с ограниченной ответственностью "Жанаозенский молочный завод" микрорайона "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 97
Центр: село Кызылсай, государственное учреждение "Средняя школа № 4 имени Сугира Бегендикулы города Жанаозен".
Граница: все дома, расположенные в селе Кызылсай.
Избирательный участок № 98
Центр: микрорайон "Коктем", улица Коскулакова, государственное коммунальное казенное предприятие "Детско-юношеская спортивная школа № 2 города Жанаозен" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Граница: все дома по улице Нургисы Тлендиева микрорайона "Аксу" села Рахат; все дома по улицам Саяжай, Балауса, Гулдер, Гулмайса, Байшешек микрорайона "Рахат" села Рахат.
Избирательный участок № 99
Центр: село Рахат, микрорайон "Аксу", государственное учреждение "Средняя школа № 15" акимата города Жанаозен.
Граница: все дома по улице Отепа Балгымбаева; все дома по улицам Жемисти, Лалагул, Алмалы, Кокорай, Самал микрорайона "Рахат" села Рахат.
Избирательный участок № 100
Центр: село Рахат, микрорайон "Аксу", государственное учреждение "Средняя школа № 15" акимата города Жанаозен.
Граница: все дома по улицам Сандугаш, Кызгалдак микрорайона "Рахат" села Рахат; дома по улице Тукибая Айдарова; все дома по улицам Отепкали Тажигалиева, Абылхайыр хана, Жарылгасына Даутова, Мурата Кайырлиева, Толегена Кагазова, Алексея Павловича Еремина, Маршала Абдыхалыкова микрорайона "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 101
Центр: село Рахат, микрорайон "Аксу", государственное учреждение "Средняя школа № 18 города Жанаозен".
Граница: все дома по улицам Ерменбет би, Аккетик, Кызылкум, Мухтара Ауезова, Смагула Сейтказиева, Едилхана Таймасова, Басыгара Турниязулы, микрорайона "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 102
Центр: село Рахат, микрорайон "Аксу", улица № 9в, товарищество с ограниченной ответственностью "Жанаозенский политехнический колледж".
Граница: все дома по улицам Сауыскана, Бауыржана Момышулы, Маната, Жосалы, Устюрт, Женис микрорайона "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 103
Центр: село Рахат, микрорайон "Жулдыз", государственное учреждение "Средняя школа № 21" акимата города Жанаозен.
Граница: все дома по улицам микрорайона "Жулдыз" села Рахат.
Избирательный участок № 104
Центр: село Рахат, микрорайон "Мерей", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9 акимата города Жанаозен".

Шекарасы: Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданындағы Мәтжан би, Шоғыр Бөлтекұлы көшелеріндегі барлық үйлер; Рахат ауылы, "Мерей" шағын ауданының көшелеріндегі барлық үйлер; Жаңаөзен қаласында орналасқан "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің "5548 әскери бөлімі" Республикалық мемлекеттік мекемесі; Жаңаөзен қаласында орналасқан Қазақстан Республикасы Қорғаныс Істер министрлігінің 61981 әскери бөлімі; өндірістік аймақта орналасқан барлық өндірістік мекемелер.

Граница: все дома по улицам Матжан би, Шогыра Болтекулы микрорайона "Аксу" села Рахат; все дома по улицам микрорайона "Мерей" села Рахат; Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5548" Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Воинская часть 61981 Министерства Обороны Республики Казахстан, расположенные в городе Жанаозен; все производственные предприятия, расположенные в промышленной зоне.