Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы №917 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 784 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада № 2871 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 11.01.2016 № 14 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы және «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 917 «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2545 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 желтоқсанда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері жаңа редакцияда бекітілсін.
2. «Жаңаөзен қалалық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Г.Б.Азан) осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары И.Сағынбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              Е. Әбілов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г. Б. Азан
14 қазан 2015 жыл
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "14" қазан № 784 қаулысына
қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын,жан басына
шаққандағы қаржыландыру мен ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Дербес балабақша
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Дербес балабақша
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Дербес балабақша
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
1
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 1 Ақбота балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
9534
2
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 2 Жанар балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
280
9534
3
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 3 Балдәурен балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
9534
4
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 4 Самал балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
9534
5
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 5 Сәуле балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
9534
6
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 6 Балапан балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
9534
7
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің № 7 «Ер Төстік» санаторлық-өкпе ауруынан сауықтыру балабақшасы» мемлекеттік мекемесі
140
9534
8
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 8 Ақбөбек балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
9534
9
«№ 9 Салтанат балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
9534
10
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 10 Қарлығаш балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

О внесении изменений в постановление акимата города Жанаозен от 5 ноября 2014 года № 917 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 14 октября 2015 года № 784. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 20 ноября 2015 года № 2871. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 11 января 2016 года
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 11.01.2016 № 14
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и «Об образовании» от 27 июля 2007 года, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 5 ноября 2014 года № 917 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание иобучение,размер подушевого финансирования и родительской платы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2545, опубликовано 23 декабря 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет») следующие изменения:
утвердить в новой редакции государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Жанаозенский городской отдел образования» (Азан.Г.Б) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Мангистауской области, его официальное опубликование в информационно-прававой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сагинбаева И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                             Абилов Е.
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел образования»
Азан Г. Б
14 октябрь 2015 год
Приложение
к постановлению акимата города Жанаозен
от «14» октября 2015 года №784
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Детский сад самостоятельный
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Детский сад самостоятельный
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Детский сад самостоятельный
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 1 Акбота» акимата города Жанаозен
140
9534
2
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 2 Жанар» акимата города Жанаозен
280
9534
3
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 3 Балдаурен» акимата города Жанаозен
140
9534
4
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 4 Самал» акимата города Жанаозен
140
9534
5
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «№ 5 Детский сад Сауле» акимата города Жанаозен
280
9534
6
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 6 Балапан» акимата города Жанаозен
140
9534
7
Государственное учреждение «санаторно-туберкулезный детский сад № 7 «Ер Тостик» акимата города Жанаозен
140
9534
8
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 8 Акбобек» акимата города Жанаозен
280
9534
9
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 9 Салтанат»
140
9534
10
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 10 Қарлығаш» акимата города Жанаозен