Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 35/283 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 45/373 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 2912 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/427 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2909 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 35/283 «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2576 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 3 «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2015 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 16 332 995 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 167 553 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 64 037 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 63 248 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 038 157 мың теңге;
2) шығындар – 16 436 452 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 637 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 637 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 106 095 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106 095 мың теңге.»;
2 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 42,8 пайыз;»;
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«5) әлеуметтік салық – 42,8 пайыз.».
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 35/283 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 14 декабря 2015 года № 45/373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 15 декабря 2015 года № 2912
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахсан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/427 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2909), Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 35/283 «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2576, опубликовано в газете «Жанаозен» от 14 января 2015 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
«1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложению, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 332 995 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 167 553 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 64 037 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 63 248 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 038 157 тысяч тенге;
2) затраты – 16 436 452 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 637 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 2 637 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 106 095 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 106 095 тысяч тенге.»;
в пункте 2:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 42,8 процентов;»;
подпункт 5) изложить в новой редакции:
«5) социальный налог – 42,8 процентов.».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Ғ. Байжанов).
3. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально-экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Байжанов Г.).
3. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе «Әділет».

127 870
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 935
Теңге ауылы әкімінің аппараты
32 026
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
32 026
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 558
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
468
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 000
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
36 790
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36 790
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 886
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16 904
Рахат ауылы әкімінің аппараты
24 534
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24 534
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 534
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6 763
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 735
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 028
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 027
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 027
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 384
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 309
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 157
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 918
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
32 103
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
32 103
02
Қорғаныс
18 625
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18 625
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18 625
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

127 870
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 935
Аппарат акима села Тенге
32 026
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
32 026
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 558
022
Капитальные расходы государственного органа
468
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 000
Аппарат акима села Кызылсай
36 790
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36 790
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 886
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 904
Аппарат акима села Рахат
24 534
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 534
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 534
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6 763
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
5 735
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 028
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 027
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
5 027
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 384
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 309
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 157
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 918
015
Капитальные расходы государственного органа
1 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
32 103
040
Развитие объектов государственных органов
32 103
02
Оборона
18 625
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18 625
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18 625
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность