2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/379 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 қаңтарда № 2930 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2923 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 - 2018 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 15 160 111 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 907 685 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 41 939 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 113 525 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4 096 962 мың теңге;
2) шығындар – 15 628 678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 728 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –15 908 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 180 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 484 295 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 484 295 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 12.12.2016 № 8/74 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылға қала бюджетінің кірістерді бөлу нормативтері мына мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 36,8 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) әлеуметтік салық - 36,8 пайыз.
Ескерту. 2 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 17.03.2016 № 49/417 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.07.2016 № 4/54 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.10.2016 № 7/72 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2016 № 8/74(01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О городском бюджете на 2016-2018 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 23 декабря 2015 года № 45/379. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 06 января 2016 года № 2930
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахсан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2923 ), Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2016 - 2018 годы, согласно приложению, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы – 15 160 111 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 907 685 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 41 939 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 113 525 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 096 962 тысяч тенге;
2) затраты – 15 628 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 728 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 908 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 180 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 484 295 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 484 295 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 12.12.2016 № 8/74(вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджет города в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 36,8 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) социальный налог - 36,8 процентов.
Сноска.Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 17.03.2016 № 49/417(вводится в действие с 01.01.2016); от 19.07.2016 № 4/54(вводится в действие с 01.01.2016); от 26.10.2016 № 7/72(вводится в действие с 01.01.2016); от 12.12.2016 № 8/74(вводится в действие с 01.01.2016).

3. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және кредиттер көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
2) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
3) жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделiне көшуге;
4) жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшiлердің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
5) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға;
6) жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға;
7) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
8) Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
9) мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға;
10) мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өткелдерін дыбыстық және жарық құрылғыларымен жайластыруға;
11) мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету мөлшерін ұлғайтуға;
12) Жаңаөзен қаласы кәсіпкерлігін қолдауға;
13) Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде жалақыны ішінара субсидиялауға;
14) Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге;
15) Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде жастар практикасына;
16) Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға;
17) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттерге.
18) экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету - "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының алғашқы бағытын іске асыру шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамыту;
19) экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету - Жаңаөзен қаласының орталық үйлерінің сәулеттік келбетін жақсарту үшін әрлеу жұмыстарына;
20) экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету - "Әбіш Қожа" мешітінің аумағына жөндеу және көгалдандыру жұмыстарын жүргізуге.
21) экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету - ауылдық елді мекендерде жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсынуға;

3. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты и кредиты из республиканского бюджета, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
3) на переход на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов;
4) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов;
5) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
6) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
7) на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
8) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу;
9) на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
10) на обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
11) на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
12) на поддержку предпринимательства города Жанаозен;
13) на частичное субсидирование заработной платы в рамках Дорожной карты занятости 2020;
14) на обеспечение деятельности центров занятости населения в рамках Дорожной карты занятости 2020;
15) на молодежную практику в рамках Дорожной карты занятости 2020;
16) на повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020;
17) на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов.
18) обеспечение экономической стабильности - развитие сельских населенных пунктов в рамках реализации первого направления Программы "Дорожной карты занятости 2020";
19) обеспечение экономической стабильности- покраска фасадных работ для улучшения архитектурного облика центральных домов города Жанаозен;
20) обеспечение экономической стабильности - проведение озеленительных и ремонтных работ на территории мечети "Абиш Кожа".
21) обеспечение экономической стабильности - предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты;

22) экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету- қоғамдық жұмыстар.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 17.03.2016 № 49/417 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.07.2016 № 4/54 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-1. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысының негізінде айқындалатын Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін:
1) "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының алғашқы бағытын іске асыру шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамыту;
2) "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасын іске асыру шеңберінде білікті қызметкерлердің жоғалтқан кірісінің үштен екісін уақытша субсидиялауға;
3) "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасын іске асыру шеңберінде кәсіби қызметкерлерді қайта даярлау және біліктілігін арттыруға жұмыс берушілерге мемлекеттік гранттар беруге;
4) "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасын іске асыру шеңберінде 55 жастан 64 жасқа дейінгі тұлғаларды қайта даярлау және біліктілігін арттыруға.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 17.03.2016 № 49/417 шешімімен(01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-2. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысының негізінде айқындалатын Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге қаржы көзделгені ескерілсін:
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының алғашқы бағытын іске асыру шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамыту.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 26.10.2016 № 7/72 шешімімен(01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады:
1) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға.
5. "Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы 2014–2016 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" 2013 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, қалалық бюджеттің шығыстарында облыстық бюджет пен қала бюджеті арасындағы 2016-2018 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері ескерілсін.
6. Қалалардың әкімшілік бағыныстағы аумақтарда орналаспаған, ауылдық жерлерде және кенттерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медициналық және фармацевтика қызметкерлеріне, мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының қызметкерлеріне бір жолғы коммуналдық қызметтерді өтеуге және отын сатып алуға 12 100 теңге мөлшерінде құқық берілсін.

22) обеспечение экономической стабильности - общественные работы
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 17.03.2016 № 49/417(вводится в действие 01.01.2016); от 19.07.2016 № 4/54(вводится в действие с 01.01.2016).
3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из Национального фонда Республики Казахстан, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города:
1) развитие сельских населенных пунктов в рамках реализации первого направления Программы "Дорожной карты занятости 2020";
2) временное субсидирование двух третей потерянного дохода квалифицированных работников в рамках реализации Программы "Дорожной карты занятости 2020";
3) предоставление государственных грантов работодателям на переподготовку и повышение квалификации квалифицированных работников в рамках реализации Программы "Дорожной карты занятости 2020";
4) переподготовка и повышение квалификации лиц в возрасте от 55 до 64 лет в рамках реализации Программы "Дорожной карты занятости 2020".
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 17.03.2016 № 49/417(вводится в действие с 01.01.2016).
3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены средства на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города:
развитие сельских населенных пунктов в рамках реализации первого направления Программы "Дорожной карты занятости 2020".
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26.10.2016 № 7/72(вводится в действие с 01.01.2016).
4. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города:
1) на развитие системы водоснабжения и водоотведения.
5. Учесть, что в расходах городского бюджета объемы общего характера между областным бюджетом и бюджетом города на 2016-2018 годы в соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года "Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2014-2016 годы".
6. Предоставить право на единовременное возмещение коммунальных услуг и приобретение топлива работникам государственных организаций образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организаций здравоохранения, работникам государственных организаций социального обеспечения, работникам государственных организаций культуры, спорта и ветеринарии, работающим и проживающим в сельской местности и поселках, не находящихся на территории административной подчиненности городов, в размере 12 100 тенге.

7. Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
8. Жергілікті атқарушы органның резерв қоры 12 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 26.10.2016 № 7/72 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 4 қосымшаға сәйкес қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын 2016 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізбесі бекітілсін.
10. 5 қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған әрбір кенттiң, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
11. 6 қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарының трансферттерінің ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі бекітілсін.
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Ғ. Байжанов).
13. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

7. Установить гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 12 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26.10.2016 № 7/72(вводится в действие с 01.01.2016).
9. Утвердить перечень бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
10. Утвердить бюджетные программы каждого поселка, села, сельского округа на 2016 год, согласно приложению 5.
11. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами на 2016 год, согласно приложению 6.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально-экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Байжанов Г.).
13. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".

128 557
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
101 989
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
117 111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
117 111
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
68 487
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
48 624
Рахат ауылы әкімінің аппараты
287 181
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
287 181
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
287 181
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 897 040
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 947
003
Жалпы білім беру
4 978 373
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
177 731
006
Балаларға қосымша білім беру
221 246
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
552 002
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24 111
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
843 480
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
52 150
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
349 233
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
349 233
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
110 521
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
110 521
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 087 019
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 077 680
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 226
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
417 608
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

128 557
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
101 989
Аппарат акима села Кызылсай
117 111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
117 111
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
68 487
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
48 624
Аппарат акима села Рахат
287 181
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
287 181
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
287 181
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 897 040
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
47 947
003
Общеобразовательное обучение
4 978 373
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
177 731
006
Дополнительное образование для детей
221 246
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
552 002
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24 111
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
843 480
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 150
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
349 233
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
349 233
467
Отдел строительства района (города областного значения)
110 521
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
110 521
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 087 019
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 077 680
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 226
002
Программа занятости
417 608
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім беру
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
13
Басқалар
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жаңаөзен қалалық мәслихатының

032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
13
Прочие
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Приложение 6
к решению Жанаозенского
городского маслихата