Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 тамыздағы № 17/113 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтеу ұшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Бейнеу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 ақпандағы № 30/214 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 наурызда № 2631 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 56/453 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 56/453 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2567 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 тамыздағы № 17/113 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімде № 2298 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 қазандағы № 40 "Рауан" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтеу үшін әлеуметтік көмек беру туралы";
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға, әлеуметтік көмек Маңғыстау облыстық мәслихатының шешімімен белгіленген мөлшерде жылына бір рет әлеуметтік көмек беріледі.
Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттік әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға жылына бір рет 12100 (он екі мың бір жүз) теңге көлемінде әлеуметтік көмек берілсін.".

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 28 августа 2013 года № 17/113 "О назначении социальной помощи на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах"
Решение маслихата Бейнеуского района от 16 февраля 2015 года № 30/214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской обалсти от 11 марта 2015 года № 2631. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 2 декабря 2020 года № 56/453
Сноска. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 02.12.2020 № 56/453(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", решением Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2567), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 28 августа 2013 года № 17/113 "О назначении социальной помощи на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2298, опубликовано в газете "Рауан" 4 октября 2013 года) следующие изменения:
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"О предоставлении социальной помощи на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Социальная помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения проживающим и работающим в сельских населенных пунктах предоставляется в размере установленном решением Мангистауского областного маслихата один раз в год.
Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в размере 12100 (двенадцать тысяч сто) тенге один раз в год.".

2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (М.Тоқназаров) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер бойынша, заңдылық және құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Аудандық мәслихат
хатшысы
А.Ұлұқбанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
Б.Әзірханов
16 ақпан 2015 жыл
"Бейнеу аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Өмірбеков
16 ақпан 2015 жыл

2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (М.Токназаров) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официального опубликования в средствах массовой имформации и размещения в информационно-правовой системе "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на комиссию по социальным вопросам, по вопросам законности и правового порядка Бейнеуского районного маслихата.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Секретарь районного
маслихата
А. Улукбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Бейнеуский районный
отдел экономики и финансов"
Б.Азирханов
16 февраля 2015 год
Руководитель государственного
учреждения "Бейнеуский районный
отдел занятости и социальных программ"
Б.Омирбеков
16 февраля 2015 год