Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/208 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 қарашадағы № 36/256 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қарашада № 2861 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы және «Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2015 жылғы 23 қазандағы № 28/422 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2849 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/208 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2575 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесінде 2015 жылы 15 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2015 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 9056446,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2349792,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30561,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11296,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6664797,0 мың теңге;
2) шығындар – 9169077,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84346,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 110001,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25655,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -196977,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 196977,5 мың теңге.».
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«3. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемде белгіленсін:
1) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 77,8 пайыз;
2) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынатын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 100 – пайыз;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 29/208 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 03 ноября 2015 года № 36/256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 10 ноября 2015 года № 2861
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 23 октября 2015 года № 28/422 «О внесении изменение в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2849), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 29/208 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2575, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» от 15 января 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 9056446,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2349792,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30561,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11296,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6664797,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9169077,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84346,0 тысяч теңге;
бюджетные кредиты – 110001,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25655,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -196977,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–
196977,5 тысяч тенге.».
пункт 3 изложить в новой редакции:
«3.Установить нормативы распределения доходов бюджета района на 2015 год в следующем объеме:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 77,8 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;

4) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 100 – пайыз;
5) әлеуметтiк салық 77,9 – пайыз;».
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«5. Жоғары тұрған бюджеттен төмендегідей ағымдағы мақсатты трансферттер, мақсатты даму трансферттері, бюджеттік кредиттер және Ұлттық қордан қаржы бөлінгені қаперге алынсын:»:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 227294,0 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақыларын көтермелеуге - 60996,0 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің азаматтық қызметшілері мен штаттан тыс қызметкерлерінің еңбекақыларының 10 пайызға өсуіне - 242199,0 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек - 2000,0 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 2171,0 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар - 900,0 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру - 317,0 мың теңге;
ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша Бейнеу ауылында су тазарту ғимаратын және елдімекенішілік су құбыры құрылыстарын салуға (1, 2, 3 кезең) - 1911238,0 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттерге - 110001,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен жалпы білім беру бюджеттік бағдарламасы бойынша 1 сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз ету және жаңадан іске қосылған Атамекен, Күйкен орта мектептерінің ағымдағы шығындарына - 87413,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен білім беру объектілерін салу және реконструкциялау бюджеттік бағдарламасы бойынша - 716628,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен коммуналдық шаруашылықты дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша - 22848,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша - 230309,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен көлік инфрақұрылымын дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша - 96585,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша - 798800,0 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу бағдарламасы бойынша Бейнеу селосында төрт пәтерлі мунипициальды (коммуналды) тұрғын үй құрылысы жұмыстарына – 10401,0 мың теңге;
мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың жоғарғы деңгейінен төменгісіне беру – 3289,0 мың теңге;

4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
5) социальный налог – 77,9 процентов;».
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Принять к сведению, что из вышестоящего бюджета были выделены следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие, бюджетные кредиты и средств из Национального фонда:»:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 227294,0 тысячи тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 60996,0 тысяч тенге;
на увеличение заработной платы на 10 процентов гражданским служащим и внештатным работникам государственных учреждений – 242199,0 тысяч тенге;
государственная адресная социальная помощь – 2000,0 тысяч тенге;
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 2171,0 тысяч тенге;
государственные пособия на детей до 18 лет – 900,0 тысяч тенге;
реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов – 317,0 тысяч тенге;
по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, на строительство водоочистительного сооружения и внутрипоселкового водопровода (1, 2, 3 этап) в селе Бейнеу – 1911238,0 тысяч тенге;
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 110001,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе общеобразовательное обучение на обеспечение горячим питанием учащихся 1 классов и на текущие расходы вновь вводимых средних школ Атамекен, Куйкен – 87413,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе строительство и реконструкция объектов образования – 716628,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развитие коммунального хозяйства – 22848,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах – 230309,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развитие транспортной инфраструктуры – 96585,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 798800,0 тысяч тенге;
cтроительства четырехквартивного мунипициального (коммунального) жилого дома в селе Бейнеу по программе проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 10401,0 тысяч тенге;
передача функций государственных органов из вышестоящего уровня государственного управления в нижестоящий – 3289,0 тысяч тенге;

Ұлттық қордан мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 5200,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 35,0 мың теңге.».
2. «Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі (Б.Түйешиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

из Национального фонда на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 5200,0 тысячи тенге;
из областного бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 35,0 тысяч тенге.
2. Государственному учреждению «Аппарат Бейнеуского районного маслихата» (Б.Туйешиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.

3. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                         Н.Баймұханов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 А.Ұлұқбанов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Бейнеу аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік мекеме
басшысының міндетін атқарушы
Б.Б.Әзірханов

3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшееву.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                     Н.Баймуханов
Секретарь районного
маслихата                               А.Улукбанов
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения «Бейнеуского
районного отдела экономики и финансов»
Б.Азирханов

315,8
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 989,7
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28 906,5
006
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
24 458,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 648,2
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 800,3
470
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
16 475,5
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 722,5
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 473,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1 280,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20 296,2
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
13 551,2
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 882,5
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 862,5
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
36 672,4
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
30 272,3
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 400,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
71 953,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 823,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
12 823,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
18 326,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 459,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 600,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 450,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
817,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 704,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

315,8
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 989,7
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28 906,5
006
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
24 458,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 648,2
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 800,3
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
16 475,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
6 722,5
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 473,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
1 280,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
20 296,2
007
Функционирование районных (городских) библиотек
13 551,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
2 882,5
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 862,5
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
36 672,4
004
Функционирование районных (городских) библиотек
30 272,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
6 400,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
71 953,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 823,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12 823,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 326,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11 459,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 600,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 450,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
817,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 704,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)

8 014,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
690,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
32 100,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
32 100,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 695,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 385,6
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3 385,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 575,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 575,4
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
5 734,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 734,0
12
Көлiк және коммуникация
412 684,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
292 324,0
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
285 320,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 004,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
120 360,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
96 585,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
23 775,0
13
Басқалар
63 282,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
16 394,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 860,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
8 534,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
46 888,0
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
46 888,0
14
Борышқа қызмет көрсету
35,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
35,0
15
Трансферттер
242,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

8 014,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
690,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
32 100,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
32 100,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 695,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 385,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
3 385,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 575,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7 575,4
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 734,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5 734,0
12
Транспорт и коммуникации
412 684,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
292 324,0
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
285 320,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
7 004,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
120 360,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
96 585,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
23 775,0
13
Прочие
63 282,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
16 394,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7 860,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
8 534,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
46 888,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
46 888,0
14
Обслуживание долга
35,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
35,0
15
Трансферты
242,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)