2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/270 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда № 2928 болып тіркелд
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" 2015 жылғы 30 қарашадағы № 426-V Заңдарына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2923 реттік санымен тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8527454,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2635927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17163,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20836,0 мың
теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5853527,8 мың теңге;
2) шығындар – 8588145,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 68808,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 101808,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 129499,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –129499,5 мың теңге.";
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 09.12.2016 № 8/60 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Облыстық бюджеттен 2016 жылға аудан бюджетіне 1874479,8 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 25.10.2016 № 7/53 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемдерде белгіленсін:
1) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
2) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 84 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынатын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 100 – пайыз;

О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23 декабря 2015 года № 37/270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 декабря 2015 года № 292
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы" от 30 ноября 2015 года № 426-V, решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 2923), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 8527454,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2635927,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17163,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20836,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5853527,8 тысяч тенге;
2) затраты – 8588145,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68808,0 тысяч теңге, в том числе:
бюджетные кредиты – 101808,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 теңге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -129499,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
129499,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 09.12.2016 № 8/60(вводится в действие с 01.01.2016).
2. Принять к сведению, что из областного бюджета на 2016 год в районный бюджет выделена субвенция в сумме 1874479,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 25.10.2016 № 7/53 (вводится в действие с 01.01.2016).
3. Установить нормативы распределения доходов бюджета района на 2016 год в следующих объемах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 84 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;

4) әлеуметтік салық – 100 пайыз.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 09.12.2016 № 8/60 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Алынып тасталды- Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 25.10.2016 № 7/53 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Жоғары тұрған бюджеттерден төмендегідей ағымдағы мақсатты трансферттер, мақсатты даму трансферттері және бюджеттік кредиттер бөлінгені қаперге алынсын:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 251216,0 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақыларын көтермелеуге – 50996,0 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің азаматтық қызметшілері мен штаттан тыс қызметкерлерінің еңбекақыларының 10 пайызға өсуіне және еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне – 1183577,0 мың теңге;
мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету – 14224,0 мың теңге;
мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының өсуіне – 37131,0 мың теңге;
мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың жоғарғы деңгейінен төменгі деңгейіне беру – 5367,0 мың теңге;
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 6422,0 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша Бейнеу селосында су тазарту ғимараты құрылысын салу жұмыстарын аяқтауға – 399999,0 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттерге – 101808,0 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 73,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен 1 сынып оқушыларын бір мезгіл ыстық тамақпен қамтамасыз етуге және өзге де қызметтер мен жұмыстарға – 99383,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен жалпыға бiрдей мiндеттi орта бiлiм қорының шығындарына – 64000,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 101895,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 195686,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету бюджеттік бағдарламасына – 13295,0 мың теңге;

4) социальный налог – 100 процентов.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 09.12.2016 № 8/60(вводится в действие с 01.01.2016).
4. Исключен решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 25.10.2016 № 7/53(вводится в действие 01.01.2016);
5. Принять к сведению, что из вышестоящего бюджета были выделены следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 251216,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 50996,0 тысяч тенге;
на увеличение заработной платы на 10 процентов и на оплату по новой модели системы оплаты труда гражданских служащих и внештатных работниках государственных учреждений – 1183577,0 тысяч тенге;
на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида – 14224,0 тысяч тенге;
на увеличение заработный платы государственных служащих – 37131,0 тысяч тенге;
передача функций государственных органов из вышестоящего уровня государственного управления в нижестоящий – 5367,0 тысяч тенге;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу – 6422,0 тысяч тенге;
по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, завершения строительства водоочистительного сооружения в селе Бейнеу – 399999,0 тысяч тенге;
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 101808,0 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов – 73,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на обеспечение одноразовым горячим питанием учеников 1 класса и прочих услуг и работ – 99383,0 тысяч тенге;
из областного бюджета затраты Фонда всеобщего обязательного среднего образования – 64000,0 тысяч тенге;
из областного бюджета приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования – 101895,0 тысяч тенге;
из областного бюджета социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов – 195686,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида – 13295,0 тысяч тенге;

облыстық бюджет есебінен қоғамдық жұмыстарға – 45000,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсетуге – 42180,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға – 15099,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен аудандық автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 98590,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету бюджеттік бағдарламасына – 6162,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен Толеп селосындағы балабақшаға бөлек корпус салу жұмыстары құрылысына – 83708,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен Бейнеу селосында 140 орындық балабақша құрылысына жобалық-сметалық құжаттарын әзірлеуге – 10925,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен Боранқұл селосында 140 орындық балабақша құрылысы жұмыстарына жобалық-сметалық құжаттарын әзірлеуге – 10925,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша – 503092,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен Боранқұл селосында электр желісін қайта құру және кеңейту жұмыстары құрылысына – 127077,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен Бейнеу селосынан Есет, Төлеп селоларына дейін жоғарғы кернеулі электр желілерінің құрылысының жобалық-сметалық құжаттарына – 96850,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту бюджеттік бағдарламасына – 347457,0 мың теңге;
экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге – 101717,0 мың теңге.
облыстық бюджет есебінен Бейнеу селосы Манашы орта мектебіне бөлек тұратын оқыту корпусының құрылысына – 87135,0 мың теңге.
мемлекеттік білім беру тапсырысын кеңейту сандық білім беру инфраструктурасын құру – 4960,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдық мерейлі мерекесіне орай жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер мен кәсіпорындардың қызметкерлеріне негізгі жұмыс орны бойынша жалақысына біржолғы қосымша ақылар: мемлекеттік мекемелердің азаматтық қызметшілері мен штаттан тыс қызметкерлерінің еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша төлеуге – 60943,0 мың теңге, мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының өсуіне – 12554,0 мың теңге.

из областного бюджета на общественные работы – 45000,0 тысяч тенге;
из областного бюджета оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии проживающим в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 42180,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов – 15099,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на обеспечение функционирования районных автомобильных дорог – 98590,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах – 6162,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на строительство отдельно стоящего корпуса к детскому саду в селе Толеп – 83708,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на разработку проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Бейнеу – 10925,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на разработку проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Боранкул – 10925,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 503092,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на реконструкцию и расширение электролиний в селе Боранкул – 127077,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на разработку проектно-сметной документации строительство электролиний высокого напряжения от села Бейнеу до сҰл Есет и Толеп – 96850,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах – 347457,0 тысяч тенге;
на обеспечение экономической стабильности – 107717,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на строительство отдельно стоящего учебного корпуса средней школе Манашы в селе Бейнеу – 87135,0 тысяч тенге;
увеличение государственного образовательного заказа создание цифровой образовательной инфраструктуры – 4960,0 тысяч тенге;
единовременная дополнительная плата по основной рабочей месте для служащих государственных учреждениях и предприятиях финансируемых из местного бюджета в связи с славным праздником 25 летним Независимости Республики Казахстан: на оплату по новой модели системы оплаты труда гражданских служащих и внештатных работниках государственных учреждений – 60943,0 тысяч тенге, на увеличение заработный платы государственных служащих – 12554,0 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 17.03.2016 № 43/304(01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.07.2016 № 4/34(01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.10.2016 № 7/53(01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.12.2016 № 8/60(01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 17.03.2016 № № 43/304 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға 12100,0 теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 25.10.2016 № 7/53 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. "2016-2018 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі" қоса беріліп отырған 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 17.03.2016 № № 43/304 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. "2016 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі" қоса беріліп отырған 7 - қосымшаға сәйкес белгіленсін.
10. "2016 жылға арналған әрбір қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі" қоса беріліп отырған 8 - қосымшаға сәйкес жүзеге асырылады.
11. Алынып тасталды- Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 25.10.2016 № 7/53 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Алынып тасталды- Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 25.10.2016 № 7/53 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Түйешиев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуін, оның "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата Бейнеуского района Мангистауской области от 17.03.2016 № 43/304(вводится в действие 01.01.2016); от 08.07.2016 № 4/34(вводится в действие 01.01.2016); от 25.10.2016 № 7/53(вводится в действие 01.01.2016); от 09.12.2016 № 8/60(вводится в действие 01.01.2016).
6. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, установить за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Предоставить социальную помощь на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельской местности в размере 12100,0 тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 25.10.2016 № 7/53(вводится в действие с 01.01.2016).
8. Утвердить согласно приложениям 4, 5 и 6 "Перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2016-2018 годы".
9. Утвердить перечень бюджетных программ на 2016 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета, согласно приложению 7.
10. "Перечень бюджетных программ каждого района в городе, города районного значения, поселка, село, сельского округа на 2016 год" реализуется согласно приложению 8.
11. Исключен решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 25.10.2016 № 7/53(вводится в действие 01.01.2016);
12. Исключен решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 25.10.2016 № 7/53(вводится в действие 01.01.2016);
13. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Б.Туйешиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

14. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
15. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Б.Қилышаев
Аудандық мәслихат хатшысы А.Ұлұқбанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекеме басшысының міндетін атқарушы
Б.Б.Әзірханов
23 желтоқсан 2015 жыл
Бейнеу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 37/270 шешімге 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет

14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшееву.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Б.Килишаев
Секретарь районного маслихата А.Улукбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководитель Бейнеуского
районного отдела экономики
и финансов
Б.Азирханов
23 декабря 2015 год
Приложения 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 23 декабря 2015 года
№ 37/270
Бюджет района на 2016 год

2. ШЫҒЫНДАР
8 588 145,8
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
440 275,8
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
17 645,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 645,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
204 851,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
204 851,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
128 771,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
128 771,0
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
33 983,0
Боранқұл селолық округі әкімінің аппараты
13 978,0
Сам ауылдық округі әкімінің аппараты
10 057,0
Ноғайты селолық округі әкімінің аппараты
3 928,0
Тұрыш ауылдық округі әкімінің аппараты
10 026,0
Төлеп селолық округі әкімінің аппараты
8 516,0
Ақжігіт селолық округі әкімінің аппараты
14 003,0
Сыңғырлау селолық округі әкімінің аппараты
8 763,0
Есет селолық округі әкімінің аппараты
8 894,0
Сарға селолық округі әкімінің аппараты
9 114,0
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
7 509,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 061,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 061,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 027,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 028,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 999,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 667,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 667,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9 968,5
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 968,5
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10 529,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 529,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
20 756,3

2. ЗАТРАТЫ
8 588 145,8
01
Государственные услуги общего характера
440 275,8
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
17 645,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17 645,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
204 851,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
204 851,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
128 771,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
128 771,0
Аппарат акима село Бейнеу
33 983,0
Аппарат акимаБоранкульского сельского округа
13 978,0
Аппарат акимаСамского сельского округа
10 057,0
Аппарат акимаНогайтинского сельского округа
3 928,0
Аппарат акимаТурышского сельского округа
10 026,0
Аппарат акимаТолепского сельского округа
8 516,0
Аппарат акимаАкжигитского сельского округа
14 003,0
Аппарат акимаСынгырлауского сельского округа
8 763,0
Аппарат акимаЕсетского сельского округа
8 894,0
Аппарат акимаСаргинского сельского округа
9 114,0
Аппарат акима село Тажен
7 509,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 061,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 061,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 027,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15 028,0
013
Капитальные расходы государственного органа
5 999,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 667,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25 667,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9 968,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
9 968,5
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10 529,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 529,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
20 756,3

7 038,1
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
95 178,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 890,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 921,6
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3 104,5
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 966,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 393,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
630,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
326 371,6
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16 652,9
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 559,5
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
10 290,4
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
58 621,3
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
42 180,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 965,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
145 243,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15 238,4
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
27 519,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
906,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
195,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
118,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
118,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 546 884,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
60 280,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
60 280,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

7 038,1
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
95 178,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 890,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 921,6
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3 104,5
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 966,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
9 393,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
630,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
326 371,6
010
Государственная адресная социальная помощь
16 652,9
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 559,5
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
10 290,4
004
Программа занятости
58 621,3
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
42 180,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 965,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
145 243,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 238,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27 519,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
906,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
195,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
118,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
118,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 546 884,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
60 280,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
60 280,0
464
Отдел образования района (города областного значения)

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
Бейнеу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 37/270 шешімге 8 қосымша
2016 жылға арналған әрбір қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 8 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 17.03.2016 № 43/304шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
функ
Әкiм
Бағдар
Атауы
ционал
шілік
лама
дық топ
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
123
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Боранкұл селолық округі әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Ақжігіт селолық округі әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Сыңғырлау селолық округі әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Сарға селолық округі әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Төлеп селолық округі әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Тұрыш ауылдық округі әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Сам селолық округі әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Есет селолық округі әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Ноғайты селолық округі әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
123
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
123
Боранкұл селолық округі әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
123
Ақжігіт селолық округі әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
123
Сарға селолық округі әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
123
Төлеп селолық округі әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
123
Тұрыш ауылдық округі әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
123
Есет селолық округі әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
123
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
123
Боранкұл селолық округі әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
123
Есет селолық округі әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
123
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Боранкұл селолық округі әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Ақжігіт селолық округі әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Сарға селолық округі әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Төлеп селолық округі әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Сам селолық округі әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Есет селолық округі әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Бейнеу селосы әкімінің аппараты

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложения 8
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 23 декабря 2015 года
№ 37/270
Перечень бюджетных программ каждого района в городе, города районного значения, поселка, село, сельского округа на 2016 год
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 17.03.2016 № 43/304(вводится в действие с 01.01.2016).
ФГ
Адм
Пр
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
123
Аппарат акима село Бейнеу
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима Боранкульского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима Акжигитского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима Сынгырлауского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима Саргинского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима Толепского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима Турышского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима Самского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима Есетского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима Ногайтинского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима село Тажен
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима село Бейнеу
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
123
Аппарат акима Боранкульского сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
123
Аппарат акима Акжигитского сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
123
Аппарат акима Саргинского сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
123
Аппарат акима Толепского сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
123
Аппарат акима Турышского сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
123
Аппарат акима Есетского сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
123
Аппарат акима село Бейнеу
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Аппарат акима Боранкульского сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Аппарат акима Есетского сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Аппарат акима село Бейнеу
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима Боранкульского сельского округа
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима Акжигитского сельского округа
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима Саргинского сельского округа
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима Толепского сельского округа
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима Самского сельского округа
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима Есетского сельского округа
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима село Тажен
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима село Бейнеу

110,0
11
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
170,0
Бейнеу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 37/270 шешімге 10 қосымша
2016 жылы әлеуметтiк қолдау шаралары ұсынылатын ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына қажеттілік тізбесі
Денсаулық сақтау саласы
Бейнеу селосы: акушер-гинеколог, акушер-гинеколог, ренематолог, рентгенолог
Боранқұл селосы: акушер-гинеколог, хирург
Білім беру саласы
Бейнеу селосы: технология пәні мұғалімі, технология пәні мұғалімі, математика пәні мұғалімі, бастауыш сынып мұғалімі, орыс тілі пәні мұғалімі
Боранқұл селосы: ағылшын тілі пәні мұғалімі, ағылшын тілі пәні мұғалімі, бастапқы әскери дайындық пәні мұғалімі, орыс тілі пәні мұғалімі
Төлеп селосы: география пәні мұғалімі
Сам селосы: орыс тілі пәні мұғалімі, биология пәні мұғалімі
Сыңғырлау селосы: орыс тілі пәні мұғалімі
Мәдениет саласы
Бейнеу селосы: қоюшы балетмейстор
Агроөнеркәсіптік кешен саласы
Бейнеу селосы: ветеринариялық дәрігер
Боранқұл селосы: ветеринариялық дәрігер
Ақжігіт селосы: ветеринариялық дәрігер

110,0
11
Аппарат акима село Тажен
170,0
Приложения 10
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 23 декабря 2015 года
№ 37/270
Список предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры,спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты 2016 году
Отрасль здравоохранений
село Бейнеу: акушер-гинеколог, акушер-гинеколог, ренематолог, рентгенолог
село Боранкул: акушер-гинеколог, хирург
Отрасль образований
село Бейнеу: преподаватель технологии, преподаватель технологии, преподаватель математики, преподаватель начальных классов, преподаватель русского языка
село Боранкул: преподаватель английского языка, преподаватель английского языка, преподаватель начального военного подготовки, преподаватель русского языка
село Толеп: преподаватель географии
село Сам: преподаватель русского языка, преподаватель биологии
село Сынгырлау: преподаватель русского языка
Отрасль культуры
село Бейнеу: постановщик балетмейстер
Отрасль агропромышленного комплекса
село Бейнеу: ветеринарный врач
село Боранкул: ветеринарный врач
село Акжигит: ветеринарный врач