Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и ежемесячной родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 10 декабря 2015 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 13 января 2016 года № 2935
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и ежемесячной родительской платы на 2016 год по Бейнеускому району.
2. Государственному учреждению "Бейнеу аудандық білім бөлімі" (Наурызбаев О.) обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата района.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 05.09.2016 № 172(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на на заместителя акима района К.Абилшеева.
4 Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К.Абилшеев
Утвержден
постановлением акимата
Бейнеуского района № 251
от 10 декабря 2015 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и ежемесячной родительской платы на 2016 год по Бейнеускому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размеры подушевого финансирования организаций дошкольного воспитания и обучения на один месяц (тенге)
Размер родительской платы в
организаций дошкольного воспитания и обучения
в месяц (тенге)
Детский сад (государственная/ частная собственность)
Мини-центр при школе с полным днем пребывания
Самостоятельный мини-центр с неполным днем пребывания
Детский сад государственная/ частная собственность
Мини-центр при школе с полным днем пребывания
Самостоятельный мини-центр с неполным днем пребывания
Детский сад (государ ственная/ частная собственность)
Мини-центр при школе с полным днем пребывания
Самостоятельный мини-центр с неполным днем пребывания
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Балдәурен бөбекжайы" Бейнеуского районного акимата

2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ай сайынғы ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 251 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қаңтарда № 2935 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Бейнеу ауданы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ай сайынғы ақы төлеу мөлшерлері бекітілсін.
2. "Бейнеу аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (О.Наурызбаев) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудан әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармақтың орыс тіліндегі нұсқасына өзгеріс енгізілді – Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 05.09.2016 № 172 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ.Әбілшеев
2015 жылғы 10 желтоқсандағы №251
Бейнеу ауданының әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
Бейнеу ауданы бойынша 2016 жылғы арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ай сайынғы ақы төлеу мөлшерлері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілерінің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының бір айға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшерлері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының бір айға арналған ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері (теңге)
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық емес күн болатын дербес шағын орталық
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық емес күн болатын дербес шағын орталық
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық емес күн болатын дербес шағын орталық
1.
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Балдәурен бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны