2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарақия аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 5 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қаңтарда № 2601 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, “Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2015 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. «Қарақия аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Б.Бекқайыровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                       Қ. Беков
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қарақия аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Рысбаев Қайрат Ерсұлтанұлы
12 қаңтар 2015 жыл
Қарақия ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 15 қаңтар
№ 5 қаулысына қосымша
2015 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдар тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері (теңге)
Қаржыландыру көзі
Қоғамдық жұмыстарға сұраныс (адам саны)
Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс (адам саны)
1
«Қарақия ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу, құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
2
2
2
«Құрық селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
30
30
3
«Жетібай селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
30
30
4
«Мұнайшы селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
20
20
5
«Сенек селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
10
10
6
«Бостан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
10
10
7
«Құланды селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
10
10
8
«Болашақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
2
2
9
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Маңғыстау облысының Әділет Департаменті Қарақия ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу, құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
10
«Қарақия аудандық соты» мемлекеттік мекемесі
Хат тасушы.
Ескертпелерді және шақыру қағаздарды таратушы
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
11
«Қарақия аудандық прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу, құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
12
«Маңғыстау облысы Карақия аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу, құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
13
«Қарақия аудандық тұрғын- үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу, құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
14
«Қарақия аудандық жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, хат тасушы.
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
Барлығы:
120
120

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление акимата Каракиянского района от 12 января 2015 года № 5. Зарегистрировано Депараментом юстиции от 27 января 2015 года № 2601.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2015 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Каракиянский районный отдел занятости и социальных программ » обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Беккайырова А.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                            К. Беков
«СОГЛАСОВАН»
Руководитель государственного учреждения
«Каракиянский районный отдел
занятости и социальных программ»
Рысбаев Кайрат Ерсултанулы
12 января 2015 год
Приложение
к постановлению акимата
Каракиянского района
от 12 января 2015 года № 5
Перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2015 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Перечень
организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников (тенге)
Источники финансиро-вания
Спрос на общественные работы (количество человек)
Предложение на общественные работы (количество человек)
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракиянского района»
Помощник специалиста,
курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
2
2
2
Государственное учреждение «Аппарат акима села Курык»
Помощник специалиста,
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
30
30
3
Государственное учреждение «Аппарат акима села Жетыбай»
Помощник специалиста,
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
30
30
4
Государственное учреждение «Аппарат акима села Мунайшы»
Помощник специалиста,
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
20
20
5
Государственное учреждение «Аппарат акима села Сенек»
Помощник специалиста
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
10
10
6
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Бостан»
Помощник специалиста,
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
10
10
7
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Куланды»
Помощник специалиста,
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
10
10
8
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Болашак»
Помощник специалиста,
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
2
2
9
Государственное учреждение "Управление юстиции Каракиянского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Помощник специалиста,
курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
1
1
10
Государственное учреждение «Каракиянский районный суд»
Курьер
Разноска уведомлений и повесток
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
1
1
11
Государственное учреждение «Каракиянская районная прокуратура»
Помощник специалиста,
курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
1
1
12
Государственное учреждение
«Отдел внутренних дел Каракиянского района Мангистауской области»
Помощник специалиста,
курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
1
1
13
Государственное учреждение «Каракиянский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Помощник специалиста,
курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
1
1
14
Государственное учреждение
«Каракиянский районный отдел земельных отношении»
Помощник специалиста,
курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
1
1
Всего:
120
120