Қарақия ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарақия аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 94 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 сәуірде № 2664 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 151 қаулысымен
Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 23.05.2016 № 151 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы бойынша жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Қарақия аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Қ.Рысбаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Бекқайыровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Дауылбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Рысбаев Қайрат Ерсұлтанұлы
13 наурыз 2015 жыл.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Каракиянском районе
Постановление акимата Караркиянского района от 13 марта 2015 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 08 апреля 2015 года № 2664. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 23 мая 2016 года № 151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 23.05.2016 № 151.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Каракиянскому району.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел занятости и социальных программ" (К.Рысбаев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Беккайырова А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Дауылбаев
"СОГЛАСОВАН"
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский
районный отдел занятости и
социальных программ"
Рысбаев Кайрат Ерсултанулы
13 марта 2015 год.