Қарақия ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ай сайынғы ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қарақия аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 103 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 сәуірде № 2691 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарақия ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ай сайынғы ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Қарақия ауданы әкімдігінің «Қарақия аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі (К.Х.Байбосинова):
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды жүргізуді қамтамасыз етсiн;
осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді,оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Б.Бекқайыровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Ә.Дауылбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қарақия ауданы әкімдігінің
«Қарақия аудандық білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Байбосинова Клара Хисаровна
26 наурыз 2015 жыл
Қарақия ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 26 наурыздағы
№ 103 қаулысына қосымша
Қарақия ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ай сайынғы ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының
тәрбиеленушілерінің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының бір айға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (тенге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының бір айға арналған ата-ананың ақы төлеу мөлшері
(тенге)
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар толық емес күн болатын дербес шағын орталық
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар толық емес күн болатын дербес шағын орталық
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар толық емес күн болатын дербес шағын орталық
Құрық ауылы
Мемлекеттік балабақшалар
1
«Қарақия ауданы әкімдігінің «Өкпе ауруларына қарсы сауықтыру «Балдырған» бөбекжай балабақшасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
35

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и ежемесячной родительской платы на 2015 год по Каракиянскому району
Постановление акимата Каракиянского района от 26 марта 2015 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 23 апреля 2015 года № 2691
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и ежемесячной родительской платы на 2015 год по Каракиянскому району.
2. Государственному учреждению «Каракиянский районный отдел образования» акимата Каракиянского района (Байбосинова К.Х):
обеспечить финансирование государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования;
обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официального опубликования в средствах массовой информации и размещения в информационно-правовой системе «Әділет».
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Беккайырова А.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             А. Дауылбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения «Каракиянский районный
отдел образования» акимата
Каракиянского района
Байбосинова Клара Хисаровна
26 марта 2015 год
Приложение
к постановлению акимата
Каракиянского района
от 26 марта 2015 года № 103
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и ежемесячный родительской платы на 2015 год по Каракиянскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования организаций дошкольного воспитания и обучения на один месяц (тенге)
Размер родительской платы организаций дошкольного воспитания и обучения на один месяц (тенге)
Детский сад (государственная
/частная собственность)
Мини-центр при школе с полным днем пребывания
Самостоятельный мини-центр с неполным днем пребывания
Детский сад (государственная/частная собственность
Мини-центр при школе с полным днем пребывания
Самостоятельный мини-центр с неполным днем пребывания
Детский сад (государственная частная собственность)
Мини-центр при школе с полным днем пребывания
Самостоятельный
мини-центр с неполным днем пребывания
село Курык
Государственные детские сады
1
коммунальное государственное учреждение «Противотуберкулезный санаторный ясли сад «Балдырган» акимата Каракиянского района»
35