Аудандық маслихаттың 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 24/247 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 29/296 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қарашада № 2866 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2015 жылғы 23 қазандағы № 28/422 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2849 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 24/247 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2596 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 2 ақпанда жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 520 938 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 294 275,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 7 784,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 27 058,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 191 820,0 мың теңге.
2) шығындар – 10 680 218,3 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 90 270,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 111 761,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 491,0 мың теңге.
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 247 790,3 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) –247 790,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 21 491,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 491,0 мың теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланатын қалдықтары – 158 280,3 мың теңге.».

О внесении и изменений в решение районного маслихата от 29 декабря 2014 года № 24/247 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 28 октября 2015 года № 29/296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 16 ноября 2015 года № 2866
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 23 октября 2015 года № 28/422 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных прововых актов за № 2849), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 29 декабря 2014 года № 24/247 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2596, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» от 2 февраля 2015 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложению, в том числе бюджет на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 10 520 938,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 8 294 275,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 784,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 27 058,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 191 820,0 тысяч тенге.
2) затраты – 10 680 218,3 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 90 270,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 111 761,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 491,0 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 247 790,3 тысяч тенге; 6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 247 790,3 тысяч тенге;
поступление займов – 21 491,0 тысяч тенге;
погашение займов – 21 491,0 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 158 280,3 тысяч тенге.»

11 тармақтағы «8532,0» саны «10532,0» санымен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешіммен бекітілген 1 қосымшасы осы шешімнің  қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Қ.Көшенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                 А.Мееров
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Әбдіхалықова Алия Жұмабайқызы

В пункте 11 цифры «8532,0» заменить цифрами «10532,0».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                     К.Кошенов
Секретарь районного
маслихата                               А.Мееров
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель Государственного
учреждения «Каракиянского районного
отдела экономики и финансов»
Абдикаликова Алия Жумабаевна

13 837,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 369,0
9
Жылу энергетикалық жүйе
25 350,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 350,0
019
Жылу энергетикалық жүйені дамыту
25 350,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
97 267,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 016,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
19 016,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 117,0
001
Аудан (областық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 117,0
474
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
64 134,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 051,0
006
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
0,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
51 083,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 586,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 631,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 631,0
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 923,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 923,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы бөлімі
3 032,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3 032,0
12
Көлік және коммуникация
249 142,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

13 837,0
003
Капитальные расходы государственного органа
200,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 369,0
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
25 350,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского  транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 350,0
019
Развитие теплоэнергетической системы
25 350,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельных отношения
97 267,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 016,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19 016,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 117,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области  регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 117,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
64 134,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13 051,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
0,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
51 083,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и
строительная деятельность
24 586,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 631,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области  строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 631,0
015
Капитальные расходы государственного органа
0
467
Отдел строительства района(города областного значения)
10 923,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 923,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3 032,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области  строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
3 032,0
12
Транспорт и коммуникации
249 142,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского  транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)