Аудандық маслихаттың 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 24/247 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 30/313 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 желтоқсанда № 2918 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/427 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2909 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 24/247 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2596 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 2 ақпанда жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 487 906,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 236 589,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 27 319,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 37 177,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 186 820,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 645 426,3 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 90 270,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 111 761,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 491,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 247 790,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 247 790,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 110 001,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 491,0 мың теңге;
бюджет қаражатының

О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 декабря 2014 года № 24/247 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 14 декабря 2015 года № 30/313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 24 декабря 2015 года № 2918
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/427 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2909), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 29 декабря 2014 года № 24/247 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2596, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» от 2 февраля 2015 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложению, в том числе бюджет на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 10 487 906,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 236 589,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 319,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 37 177,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 186 820,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 645 426,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 90 270,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 111 761,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 491,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 247 790,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 247 790,3 тысяч тенге;
поступление займов – 110 001,0 тысяч тенге;
погашение займов – 21 491,0 тысяч тенге;
используемые остатки

пайдаланатын қалдықтары – 159 280,3 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б.Сейтмағанбетов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                 А. Мееров
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Әбдіхалықова Алия Жұмабайқызы

бюджетных средств – 159 280,3 тысяч тенге.».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                     Б.Сейтмаганбетов
Секретарь районного
маслихата                               А.Мееров
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Каракиянского районного
отдела экономики и финансов»
Абдикаликова Алия Жумабаевна

505,0
04
Білім беру
4 101 010,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
526 102,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
365 352,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
160 750,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 157 168,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 392,0
003
Жалпы білім беру
1 860 781,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
38 755,0
006
Балаларға қосымша білім беру
92 202,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
3 637,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
7 346,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 760,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға(қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
3 474,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
18 335,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
101 486,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
49 884,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
49 884,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 361 394,4
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 361 394,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 461,6
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 461,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
366 988,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 713,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6 713,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
360 102,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 372,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
94 137,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

505,0
04
Образование
4 101 010,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
526 102,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
365 352,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
160 750,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 157 168,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 392,0
003
Общеобразовательное обучение
1 860 781,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
38 755,0
006
Дополнительное образование для детей
92 202,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 637,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
7 346,0
012
Капитальные расходы государственного органа
5 760,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 474,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
18 335,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
101 486,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
49 884,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
49 884,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 361 394,4
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 361 394,4
467
Отдел строительства района(города областного значения)
6 461,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6 461,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
366 988,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 713,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6 713,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
360 102,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 372,0
002
Программа занятости
94 137,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

13 853,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 369,0
9
Жылу энергетикалық жүйе
25 350,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 350,0
019
Жылу энергетикалық жүйені дамыту
25 350,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
96 157,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 016,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
19 016,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 117,0
001
Аудан (областық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 117,0
474
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
63 024,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 024,0
006
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
0,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
50 000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 920,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 631,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 631,0
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11 237,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 237,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы бөлімі
3 052,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3 052,0
12
Көлік және коммуникация
249 142,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

13 853,0
003
Капитальные расходы государственного органа
200,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 369,0
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
25 350,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 350,0
019
Развитие теплоэнергетической системы
25 350,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельных отношения
96 157,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 016,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19 016,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 117,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 117,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
63 024,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13 024,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
0,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
50 000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 920,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 631,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 631,0
015
Капитальные расходы государственного органа
0,0
467
Отдел строительства района(города областного значения)
11 237,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11 237,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3 052,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
3 052,0
12
Транспорт и коммуникации
249 142,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)