2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Түпқараған аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 13 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 ақпанда № 2616 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации и финансировании общественных работ на 2015 год
Постановление акимата Тупкараганского района от 28 января 2015 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции от 18 февраля 2015 года № 2616
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2015 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері бекітілсін, сонымен қатар, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. «Түпқараған аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды жолдауды қамтамасыз етсін.

1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2015 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, а также определить спрос и предложения на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Тупкараганский районный отдел занятости и социальных программ» обеспечить направление безработных на общественные работы.