Түпқараған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 27/189 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 31/209 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 шілдеде № 2759 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «2015–2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2015 жылғы 23 маусымдағы № 26/403 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2752 болып тіркелген), Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы  № 27/189«2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2573 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда «Әділет» ақпараттық–құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2015–2017 жылға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 421 015 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 009 280 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 933 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 92 740 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 310 062 мың теңге;
2) шығындар – 6 660 211 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 680 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 670 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 990 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –249 876 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249 876 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 14 670 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 990 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 239 196 мың теңге.».
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А.Берішбаева
Аудандық мәслихат хатшысы:              А.Досанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
басшысы:
Ж.Төлеген
29 маусым 2015 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2015 жылғы 29 маусымдағы

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №27/189 «О районном бюджете на 2015-2017 годы»
Решение Тупкараганского районного маслихата от 29 июня 2015 года № 31/209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 14 июля 2015 года № 2759
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 23 июня 2015 года № 26/403 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015–2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2752), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 27/189 «О районном бюджете на 2015–2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2573, опубликовано в информационно–правовой системе «Әділет» от 15 января 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015–2017 годы согласно приложению, в том числе на 2015 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 6 421 015 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 009 280 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 933 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 92 740 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 2 310 062 тысяч тенге:
2) затраты – 6 660 211 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 680 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 670 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 990 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 249 876 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 249 876 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 14 670 тенге;
погашение займов – 3 990 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 239 196 тысяч тенге.».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии:                    А.Беришбаева
Секретарь районного маслихата:          А.Досанова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Тупкараганский
районный отдел экономики
и финансов»
Ж.Толеген
29 июнь 2015 год
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению Тупкараганского

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 912
011
Мәдениет объектілерін дамыту
1 912
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
40 513
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
40 513
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 078
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
4 000
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
4 175
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 903
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
25 312
005
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
3 400
007
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
21 912
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 482
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 482
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
32 453
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 786
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13 667
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
71 572
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 706
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7 706
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
50 490
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 490
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 001
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 501
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
375
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
375
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 607
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 607
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 912
011
Развитие объектов культуры
1 912
478
Отдел внутренней политики,культуры и развития языков района (города областного значения)
40 513
009
Поддержка культурно-досуговой работы
40 513
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 078
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
4 000
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4 175
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 903
478
Отдел внутренней политики,культуры и развития языков района (города областного значения)
25 312
006
Услуги по проведению государственной информационной политики
3 400
007
Функционирование районных (городских) библиотек
21 912
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 482
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
12 482
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
32 453
001
Услуги по реализаций государственной политики на местном уровне в области информаций, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
18 786
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13 667
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
71 572
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 706
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 706
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
50 490
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
50 490
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 001
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 501
007
Капитальные расходы государственного органа
500
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
375
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
375
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 607
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 607
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)