Сайлау учаскелерін құру туралы
Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 7-м қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 ақпанда № 2620 болып тіркелді.Күші жойылды - Мұнайлы ауданының әкімінің 09.06.2015 № 18-ш шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Мұнайлы ауданының әкімінің 09.06.2015  № 18-ш шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына және «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес дауыс беруді өткізу мен дауыс санау үшін Мұнайлы ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын және шекаралары мен орталықтары белгіленсін.
2. «Сайлау учаскелерін құру туралы» Мұнайлы ауданы әкімінің  2011 жылғы 13 шілдедегі № 46 ш шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-7-95 болып тіркелген, «Мұнайлы» газетінде 2011 жылы 1 тамызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. «Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі (Б. Біләлов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Біләловке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                    Е. Әбілов
«КЕЛІСІЛДІ»
Мұнайлы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
М. Шалқаров
18 ақпан 2015 жыл
Мұнайлы ауданы әкімінің
18 ақпан 2015 жылғы
№ 7-м шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 156 сайлау учаскесі
Ескерту. қосымшаның 156 бөлемі жаңа редакцияда - Мұнайлы ауданының әкімдігі 26.03.2015 № 9-ш(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Орталығы: Маңғыстау ауылы, «№ 5 жалпы орта білім беру мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 46-57-89.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының Шапағат, Есмәмбет, А. Оңғарбекұлы көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер, № 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 85 В, 86, 88, 88 А, 88, Б, 88 В, 88 Г, 88 Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 А, 96 Б, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, тұрғын үйлері, №2025 әскери бөлімі.»;
№ 157 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Мунайлинского района от 18 февраля 2015 года № 7-м. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 24 февраля 2015 года № 2620. Утратило силу - решением Акима Мунайлинского района Мангистауской области от 09.06.2015 года № 18-ш.
Сноска. Утратило силу - решением Акима Мунайлинкого района Мангистауской области от 09.06.2015 года № 18-ш.
В соответствии Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов на территории Мунайлинского района и определить границы и центры согласно приложению настоящего решения.
2. Признать утратившим силу решения акима Мунайлинского района от 13 июля 2011 года № 46-ш «Об образовании избирательных участков» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-95, опубликовано в газете «Мұнайлы» 1 августа 2011 года).
3. Руководителю государственного учреждения «Аппарат акима Мунайлинского района» (Билялов Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Билялова Б.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                    Е. Абилов
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Мунайлинской
районной избирательной комиссии
Шалкаров М.
18 февраля 2015 год
Приложение
к решению акима Мунайлинского района
№ 7-м от 18 февраля 2015 года
Избирательные участки на территории Мунайлинского района «Избирательный участок № 156
Сноска. Часть 156 приложения - в редакции решения акимата  Мунайлинского района от 26.03.2015 № 9-ш(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Центр: село Мангистау, здание государственного учреждения «Общеобразовательная средняя школа №5», телефон/факс: 8 /7292/ 46-57-89.
Границы: все жилые дома улиц Шапагат, Есмамбет, А.Онгарбекулы, жилые дома № 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 85 В, 86, 88, 88 А, 88 Б, 88 В, 88 Г, 88 Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 А, 96 Б, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109 села Мангистау, воисковая часть № 2025.»;
Избирательный участок № 157

Орталығы: Маңғыстау ауылы, № 1 орта мектептің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 46-54-36.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының № 22 кварталындағы барлық тұрғын үйлер, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ,8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 70, 70а, 70б, 70в, 70г, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 тұрғын үйлер.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, № 5 орта мектептің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 46-64-75, 46-64-76.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының №№ 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 кварталдарындағы, Маңғыстау-1, Маңғыстау - 2 тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: Баянды ауылы, № 3 орта мектептің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-71-20.
Шекарасы: Баянды ауылының Баянды-1, Баянды-2, Баянды-3 тұрғын үй массивтеріндегі, «Үлкен Емір», «Кіші Емір», «Құйылыс» елді мекендеріндегі, № 16 темір жол бекетіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Маңғыстау-4 тұрғын үй массиві, № 11 орта мектептің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 34-30-61.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының Маңғыстау-3, Маңғыстау-4 тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 161 сайлау учаскесі
Ескерту. қосымшаның 161 бөлемі жаңа редакцияда - Мұнайлы ауданының әкімдігі 26.03.2015 № 9-ш(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің «Оқушылар орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Басқұдық аула клубының ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 33-34-22.
Шекарасы: Басқұдық ауылы «Рахат» тұрғын үй массивінің Қайнар, Мерей, Шуақ көшелеріндегі, «Маржан» тұрғын үй массивіндегі барлық тұрғын үйлер.»;
№ 164 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, «Туған ел» тұрғын үй массиві, «Атамекен» аула клубының ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 33-48-33.
Шекарасы: Атамекен ауылының «Туған ел», «Тамшалы» тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 166 сайлау учаскесі
Ескерту. қосымшаның 166 бөлемі жаңа редакцияда - Мұнайлы ауданының әкімдігі 26.03.2015 № 9-ш(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, «Арман» тұрғын массиві, № 379 учаске, «Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Мұнайлы аудандық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 33-11-94.
Шекарасы: Атамекен ауылының «Арман», «Арай» тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.»;
№ 167 сайлау учаскесі

Центр: Село Мангистау, здание средней школы № 1, телефон/факс: 8 /7292/ 46-54-36.
Границы: все жилые дома квартала № 22, жилые дома кварталов №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 70, 70а, 70б, 70в, 70г, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 села Мангистау.
Избирательный участок № 158
Центр: Село Мангистау, здание средней школы № 5, телефон/факс: 8 /7292/ 46-64-75, 46-64-76.
Границы: все жилые дома кварталов №№ 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, жилых массивов Мангистау-1, Мангистау-2 села Мангистау.
Избирательный участок № 159
Центр: Село Баянды, здание средней школы № 3, телефон/факс: 8 /7292/ 46-71-20.
Границы: все жилые дома жилых массивов Баянды-1, Баянды-2, Баянды-3, населенных пунктов «Большой Емир», «Малый Емир», «Куйулс», железнодорожного разъезда №16.
Избирательный участок № 160
Центр: Село Мангистау, здание средней школы № 11, телефон /факс: 8 /7292/ 34-30-61.
Границы: все жилые дома жилых массивов Мангистау-3, Мангистау-4 села Мангистау.
Избирательный участок № 161
Сноска. Часть 161 приложения - в редакции решения акимата  Мунайлинского района от 26.03.2015 № 9-ш(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Центр: Сельский округ Баскудык, здание дворового клуба Баскудык, телефон/факс: 8 /7292/ 33-34-22.
Границы: все жилые дома жилого массива «Маржан», улиц Бирлик, Ерлик, Кайнар, Коктем, Мерей, Мереке, Шуак жилого массива «Рахат» села Баскудык.
Избирательный участок № 164
Центр: Сельский округ Атамекен, жилой массив «Туган ел», здание дворового клуба «Атамекен», телефон/факс: 8 /7292/ 33-48-33.
Границы: все жилые дома жилых массивов «Туган ел», «Тамшалы» села Атамекен.
Избирательный участок № 166
Сноска. Часть 166 приложения - в редакции решения акимата  Мунайлинского района от 26.03.2015 № 9-ш(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив «Арман», участок № 379, здание государственного учреждения «Мунайлинская районная территориальная инспекция комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе министерства сельского хозяйства Республики Казахстан», телефон/факс: 8 /7292/ 33-11-94.
Границы: все жилые дома жилых массивов «Арман», «Арай» села Атамекен.»;
Избирательный участок № 167

Орталығы: Дәулет ауылдық округі, Жаңа Дәулет тұрғын үй массиві, № 4 орта мектеп ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 34-98-20.
Шекарасы: Дәулет ауылының №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 кварталдарындағы және Жаңа Дәулет тұрғын массивіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, М.Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы Ақтау колледжінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 21-92-76.
Шекарасы: «Бірлік», «Ынтымақ» елді мекендеріндегі, Қызылтөбе ауылының Жаңалық, Маусым көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 169 сайлау учаскесі
Ескерту. қосымшаның 169 бөлемі жаңа редакцияда - Мұнайлы ауданының әкімдігі 26.03.2015 № 9-ш(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, «№2 жалпы білім беру орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-42-00.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Уәлиханов, Абай, Әуезов, Мәметова, Желтоқсан, Молдағұлова көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.»;
№ 170 сайлау учаскесі
Ескерту. қосымшаның 170 бөлемі жаңа редакцияда - Мұнайлы ауданының әкімдігі 26.03.2015 № 9-ш(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, «Қызылтөбе лицейі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-42-24.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Сағыныш, Иманов, Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Советская, Достық көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.»;
№ 171 сайлау учаскесі
Ескерту. қосымшаның 171 бөлемі жаңа редакцияда - Мұнайлы ауданының әкімдігі 26.03.2015 № 9-ш(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Мұнайлы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Қызылтөбе селолық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 44-17-44.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Құбыла, Балауса, Мыңбаев, Түркістан, Есір, Нұрым, Шабай, Құлбарақ, Асау-Барақ, Сүгір, Тобанияз, Қосымбаев, Атақозы, Досан, Мәтжан көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.»;
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, № 6 орта мектептің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 34-42-75.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Қызылтөбе-2 тұрғын үй массивіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, № 7 орта мектеп ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-12.
Шекарасы: Атамекен ауылының «Қаламқас», «Темір су», «Шағала», «Көктем», «Болашақ» тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 178 сайлау учаскесі

Центр: Сельский округ Даулет, жилой массив Жана Даулет, здание средней школы № 4, телефон/факс: 8 /7292/ 34-98-20.
Границы: все жилые дома квартал №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и жилого массива Жана Даулет села Даулет.
Избирательный участок № 168
Центр: Сельский округ Кызылтобе, здание Актауского колледжа Казахской академии транспорта и коммуникаций имени М. Тынышбаева, телефон/факс: 8 /7292/ 21-92-76.
Границы: все жилые дома населенных пунктов «Бирлик», «Ынтымак», дома улиц Жаналык, Маусым села Кызылтобе.
Избирательный участок № 169
Сноска. Часть 169 приложения - в редакции решения акимата  Мунайлинского района от 26.03.2015 № 9-ш(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Центр: Сельский округ Кызылтобе, здание средней школы № 2, телефон/факс: 8 /7292/ 46-50-24.
Границы: все жилые дома улиц Уалиханов, Абай, Ауезов, Маметова, Желтоксан села Кызылтобе.
Избирательный участок № 170
Сноска. Часть 170 приложения - в редакции решения акимата  Мунайлинского района от 26.03.2015 № 9-ш(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Центр: сельский округ Кызылтобе, здание государственного учреждения «Қызылтөбе лицейі», телефон/факс: 8 /7292/ 46-42-24.
Границы: все жилые дома улиц Сагыныш, Иманов, Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Советская, Достык села Кызылтобе.»;
Избирательный участок № 171
Сноска. Часть 171 приложения - в редакции решения акимата  Мунайлинского района от 26.03.2015 № 9-ш(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Центр: сельский округ Кызылтобе, здание государственного коммунального казенного предприятия «Қызылтөбе селолық мәдениет үйі» Мунайлинского районного отдела внутренней политики, культуры и развития языков, телефон/факс: 8/7292/ 44-17-44.
Границы: все жилые дома улиц Кубыла, Балауса, Мынбаев, Туркистан, Есир, Нурым, Шабай, Кулбарак, Асау-Барак, Сугир, Тобанияз, Косымбаев, Атакозы, Досан, Матжан села Кызылтобе.»;
Избирательный участок № 172
Центр: Сельский округ Кызылтобе, здание средней школы № 6, телефон/факс: 8/7292/ 34-42-75.
Границы: все жилые дома жилого массива Кызылтобе-2 села Кызылтобе
Избирательный участок № 177
Центр: Сельский округ Атамекен, здание средней школы № 7, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-12.
Границы: все жилые дома жилых массивов «Каламкас», «Темир су», «Шагала», «Коктем», «Болашак» села Атамекен.
Избирательный участок № 178

Орталығы: Маңғыстау ауылы, № 8 орта мектептің ғимараты,  телефон /факс: 8 /7292/ 34-94-68.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының Маңғыстау-5 тұрғын үй массивіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, «Болашақ» тұрғын үй массиві, Достық көшесі, № 284, 285 учаске, «Охотзоопром» өндірістік бірлестігі» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 30-48-19.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі «Болашақ» тұрғын үй массивінің Атамекен, Әділет, Достық, Наурыз, Самал, Таңшолпан, Шағала, Ынтымақ көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәулет ауылдық округі, № 3 арнайы (түзету) мектебінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 21-93-69.
Шекарасы: Дәулет ауылының №№ 1-107 үйлері, «Нефтебаза» аймағындағы және №№№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 кварталдарындағы барлық тұрғын үйлер.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, № 7 орта мектеп ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-12.
Шекарасы: Атамекен ауылының «Атамекен», «Жалын» тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, № 9 орта мектеп ғимараты,  телефон /факс: 8 /7292/ 30-40-53.
Шекарасы: Басқұдық ауылының «Жаңа қоныс», «Самал» тұрғын үй массивтеріндегі барлық  тұрғын үйлер.
№ 191 сайлау учаскесі
Ескерту. қосымшаның 191 бөлемі жаңа редакцияда - Мұнайлы ауданының әкімдігі 26.03.2015 № 9-ш(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің «№9 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-52.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі «Болашақ» тұрғын үй массивінің Жеңіс, Тамшалы көшелеріндегі, «Рахат» тұрғын массивінің Бозашы, Аққу, Жалын, Парасат, Қазына, Жеткіншек, Көктем, Ерлік, Бірлік, Мереке көшелеріндегі, «Алау», «Басқұдық» тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.»;
№ 192 сайлау учаскесі
Орталығы: Батыр ауылдық округі, № 10 орта мектептің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 34-30-67.
Шекарасы: Батыр ауылдық округіндегі барлық тұрғын үйлер.

Центр: Село Мангистау, здание средней школы № 8, телефон/факс: 8 /7292/ 34-94-68.
Границы: все жилые дома жилого массива Мангистау-5 села Мангистау.
Избирательный участок № 179
Центр: Сельский округ Баскудык, жилой массив «Болашак», улица Достық, участок №284,285, здание республиканского государственного казенного предприятия «Производственное объединение «Охотзоопром», телефон /факс: 8 /7292/ 30-48-19.
Границы: все жилые дома улиц Атамекен, Адилет, Достык, Наурыз, Самал, Таншолпан, Шагала, Ынтымак жилого массива «Болашак» села Баскудык.
Избирательный участок № 184
Центр: Сельский округ Даулет, здание специальной (коррекционной) школы №3, телефон/факс: 8 /7292/ 21-93-69
Границы: дома №№ 1-107, все жилые дома местности Нефтебаза и кварталов №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 села Даулет.
Избирательный участок № 185
Центр: Сельский округ Атамекен, здание средней школы № 7, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-12.
Границы: все жилые дома жилых массивов «Атамекен», «Жалын» села Атамекен.
Избирательный участок № 186
Центр: Сельский округ Баскудык, здание средней школы № 9, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-53.
Границы: все жилые дома жилых массивов «Жана коныс», «Самал» села Баскудык.
Избирательный участок № 191
Сноска. Часть 191 приложения - в редакции решения акимата  Мунайлинского района от 26.03.2015 № 9-ш(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Центр: сельский округ Баскудык, здание коммунального государственного учреждения «№ 9 жалпы білім беру орта мектебі» отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-52.
Границы: все жилые дома жилых массивов «Алау», «Баскудык», улиц Жеңіс, Тамшалы жилого массива «Болашак», улиц Бозашы, Акку, Жалын, Парасат, Казына, Жеткиншек, Коктем, Ерлик, Бирлик, Мереке жилого массива «Рахат» села Баскудык.
Избирательный участок № 192
Центр: Сельский округ Батыр, здание средней школы №10, телефон/факс: 8 /7292/ 34-30-67.
Границы: все жилые дома сельского округа Батыр.