2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 39-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда № 2650 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Мұнайлы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Е. Овезов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Тәжібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                    Е.Әбілов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Детский комбинат «Жәудір»
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры
Картабаев Мухтар Калаубаевич
24 ақпан 2015 жыл.
Жеке кәсіпкер
Байдаулетова Альфия Сайлаубековна
24 ақпан 2015 жыл.
Жеке кәсіпкер
Каирова Жанна Маратовна
24 ақпан 2015 жыл.
Жеке кәсіпкер
Новрузбаева Набат Амангелдиевна
24 ақпан 2015 жыл.
Жеке кәсіпкер
Емешева Камила Муналовна
24 ақпан 2015 жыл.
Жеке кәсіпкер
Емешова Айнур Шохановна
24 ақпан 2015 жыл.
Жеке кәсіпкер
Рисгалыев Дусуп Сапарбаевич
24 ақпан 2015 жыл.
Жеке кәсіпкер «Балдаурен»
Тулкибаева Адеми Оразгалиевна
24 ақпан 2015 жыл.
Жеке кәсіпкер
Ходжаметова Алима Жаксиликбаевна
24 ақпан 2015 жыл.
«Қобыланды батыр» жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры
Оразбаева Балжан
24 ақпан 2015 жыл.
«Мұнайлы аудандық білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Овезов Есен Оринбасарович
24 ақпан 2015 жыл.
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Сұңғат Шынар Сұңғатқызы
24 ақпан 2015 жыл.
«Ынтымақ Ақтау» Балалар комбинаты»
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры
Мусирханова Нурзия Аликеевна
24 ақпан 2015 жыл.
«Children Caspian» жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры
Актуреев Бердаулет Абдихадырович
24 ақпан 2015 жыл.
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы «24» ақпандағы
№ 39-қ қаулысына қосымша
2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-ананың төлемақы мөлшері

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Мунайлинского района от 24 февраля 2015 года № 39-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 31 марта 2015 года № 2650
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Мунайлинский районный отдел образования» (Овезов Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тажибаева Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                    Е. Абилов
«СОГЛАСОВАНО»
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью «Детский комбинат «Жәудір»
Картабаев Мухтар Калаубаевич
24 февраля 2015 год.
Индивидуальный предприниматель
Байдаулетова Альфия Сайлаубековна
Байдаулетова Альфия Сайлаубековна
24 февраля 2015 год.
Индивидуальный предприниматель
Каирова Жанна Маратовна
24 февраля 2015 год.
Индивидуальный предприниматель
Новрузбаева Набат Амангелдиевна
24 февраля 2015 год.
Индивидуальный предприниматель
Емешева Камила Муналовна
24 февраля 2015 год.
Индивидуальный предприниматель
Емешова Айнур Шохановна
24 февраля 2015 год.
Индивидуальный предприниматель
Рисгалыев Дусуп Сапарбаевич
24 февраля 2015 год.
Индивидуальный предприниматель «Балдаурен»
Тулкибаева Адеми Оразгалиевна
24 февраля 2015 год.
Индивидуальный предприниматель
Ходжаметова Алима Жаксиликбаевна
24 февраля 2015 год.
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью «Қобыланды батыр»
Оразбаева Балжан
24 февраля 2015 год.
Руководитель государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел образования»
Овезов Есен Оринбасарович
24 февраля 2015 год.
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Мунайлинского района»
Сұңғат Шынар Сұңғатқызы
24 февраля 2015 год.
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью «Детский комбинат
«Ынтымақ Ақтау»
Мусирханова Нурзия Аликеевна
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью «Children Caspian»
Актуреев Бердаулет Абдихадырович
24 февраля 2015 год.
Приложение
к постановлению
акимата Мунайлинского района
от « 24»февраля 2015 года № 39-қ
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданының әкімдігінің 12.06.2015 № 153-қ(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 10.11.2015 № 276-қ(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Дербес балабақша
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Дербес балабақша
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Дербес балабақша
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
1
«№ 2 Туберкулез ауруынан сауықтыру балабақшасы» мемлекеттік мекемесі
85

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 12.06.2015 № 153-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования); от 10.11.2015 № 276-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования);
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Детский сад самостоятельный
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Детский сад самостоятельный
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Детский сад самостоятельный
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1
Государственное учреждение «Санаторно-туберкулезный ясли-сад № 2»
85