Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №28/294 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 шілдедегі № 33/345 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 шілдеде № 2765 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және «Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 26/403 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2752 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/294 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2584 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда № 6-7 (457-458) «Мұнайлы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2015жылға арналған аудандық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 279 973 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 064 317 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19697 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 382 005 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 813 954 мың теңге;
2) шығындар – 10 292 421 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 262 643 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 330 003 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 67 360 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 275 091 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 275 091 мың теңге.».
2-тармақтың 2 және 4 тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 98,5 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 0 пайыз;».
көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №28/294 «О районном бюджете на 2015-2017 годы»
Решение Мунайлинского районного маслихата от 03 июля 2015 года № 33/345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 15 июля 2015 года № 2765
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 23 июня 2015 года № 26/403 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2752), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года  № 28/294 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2584, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 23 января 2015 года № 6-7 (457-458)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 10 279 973 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 064 317 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 697 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 382 005 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 813 954 тысяч тенге;
2) затраты – 10 292 421 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 262 643 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 330 003 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 360 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 275 091 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 275 091 тысяч тенге.».
подпункты 2 и 4 пункта 2 изложить в новой редакции:
«2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 98,5 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 0 процентов;».
приложения 1 и 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасының орынбасары Н.Жолбаев ).
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).
4. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ю.Нокеров
Аудандық мәслихат хатшысы               Б. Назар
«КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
А. Көшекбаева

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (заместитель председателя комисии Н. Жолбаев).
3. Обеспечить официальное опубликование данного решения на официальном сайте районного акимата и в информационно-правовой системе «Әділет» после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).
4. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                     Ю.Нокеров
Секретарь районного маслихата           Б.Назар
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. руководителя государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов»
А.Кошекбаева

93 232
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
92 625
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
607
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
38 493
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 463
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 930
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 608
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 608
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25 750
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 750
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
33 631
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 601
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 930
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23 964
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 864
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
28 276
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 114
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 232
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 930
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 758
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 638
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

93 232
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
92 625
003
Капитальные расходы государственного органа
607
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38 493
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 463
022
Капитальные расходы государственного органа
100
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 930
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 608
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 608
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 750
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 750
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
33 631
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 601
022
Капитальные расходы государственного органа
100
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 930
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 964
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 864
022
Капитальные расходы государственного органа
100
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28 276
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18 114
022
Капитальные расходы государственного органа
1 232
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 930
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 758
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 638
022
Капитальные расходы государственного органа
120
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

32 005
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 512
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 500
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4 000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
993
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 649
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 103
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 546
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
256
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
256
02
Қорғаныс
14 116
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 116
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
14 116
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 083
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 496
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 496
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
7 587
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 137
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 450
04
Білім беру
6 189 048
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
300 722
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
28 291
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
272 431
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
81 376
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
81 376
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
103 660
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
13 486
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

32 005
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25 512
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 500
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
4 000
015
Капитальные расходы государственного органа
993
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 649
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19 103
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 546
467
Отдел строительства района (города областного значения)
256
040
Развитие объектов государственных органов
256
02
Оборона
14 116
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 116
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 116
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 083
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 496
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 496
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
7 587
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
4 137
003
Капитальные расходы государственного органа
3 450
04
Образование
6 189 048
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
300 722
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
28 291
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
272 431
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
81 376
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
81 376
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
103 660
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратнов сельской местности
13 486
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

90 174
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
218 358
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
21 422
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
196 936
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
185 271
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
55 179
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
130 092
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
75 658
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 069
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
72 589
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36 084
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
36 084
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 695 262
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 661
003
Жалпы білім беру
3 149 539
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
137 798
006
Балаларға қосымша білім беру
147 774
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 286
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
21 234
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
26 230
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан Республикасының азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 487
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
124 366
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
53 887
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
34 724
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру

90 174
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
218 358
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратнов сельской местности
21 422
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
196 936
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
185 271
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратнов сельской местности
55 179
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
130 092
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
75 658
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратнов сельской местности
3 069
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
72 589
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36 084
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратнов сельской местности
36 084
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 695 262
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
29 661
003
Общеобразовательное обучение
3 149 539
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
137 798
006
Дополнительное образование для детей
147 774
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 286
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
21 234
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшего без попечения родителей
26 230
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 487
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
124 366
067
Капитальные расходы подведомственных государственныхучреждений и организаций
53 887
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
34 724
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту