Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 39-қ "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қарашадағы № 167-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 2886 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мунайлинского района от 24 февраля 2015 года № 39-қ "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 10 ноября 2015 года № 276-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 26 ноября 2015 года № 2886
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 39-қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2650 болып тіркелген, «Мұнайлы» газетінде 2015 жылғы 3 сәуірде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосымшада:
реттік нөмірі 22 жол жаңа редакцияда жазылсын:
«
22
«Балдәурен» балабақшасы (Жеке кәсіпкер Тулкибаева Адеми Оразгалиевна)

В соответствии с законами от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мунайлинского района от 24 февраля 2015 года № 39-қ «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2650, опубликовано в газете «Мұнайлы» 3 апреля 2015 года) следующие изменения и дополнения:
в приложении утвержденного указанным постановлением:
строку, порядковый номер 22 изложить в новой редакции:"
22
Детскиий сад «Балдаурен»
(Индивидуальный
предприниматель
Тулкибаева Адеми Оразгалиевна)

2. «Мұнайлы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Е. Овезов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Біләловке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                    Н. Тәжібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Жеке кәсіпкер
Избаева Бахтыгул Куттыбековна
11 қараша 2015 жыл
Жеке кәсіпкер
Овезов Атамұрат Есенұлы
11 қараша 2015 жыл
Жеке кәсіпкер
Тулкибаева Адеми Оразгалиевна
11 қараша 2015 жыл
Жеке кәсіпкер
Ходжаметова Алима Жаксиликбаевна
11 қараша 2015 жыл
«Мұнайлы аудандық білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Овезов Есен Орынбасарович
11 қараша 2015 жыл
«Мұнайлы аудандық эканомика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Кошекбаева Айша Косаевна
11 қараша 2015 жыл

2. Государственному учреждению «Мунайлинский районный отдел образования» (Овезов Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Билялова Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким                                    Н. Тажибаев
«СОГЛАСОВАНО»
Индивидуальный предприниматель
Избаева Бахтыгул Куттыбековна
11 ноябрь 2015 год
Индивидуальный предприниматель
Овезов Атамұрат Есенұлы
11 ноябрь 2015 год
Индивидуальный предприниматель
Тулкибаева Адеми Оразгалиевна
11 ноябрь 2015 год
Индивидуальный предприниматель
Ходжаметова Алима Жаксиликбаевна
11 ноябрь 2015 год
Руководитель государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел образования»
Овезов Есен Орынбасарович
11 ноябрь 2015 год
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Мунайлинского района»
Кошекбаева Айша Косаевна
11 ноябрь 2015 год