Меңдіқара ауданында Боровское орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 3 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 ақпанда № 5368 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Меңдіқара ауданында Боровское орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағы белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2015 жылғы 12 қаңтардағы
№ 3 қаулысына қосымша
Меңдіқара ауданында Боровское орталықтандырылған
шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағы
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймағының мөлшері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
Ұңғымалар
№ 38
Радиусі – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
7,0 гектар
Радиусі – 178 метр
80,0 гектар
Радиусі – 3167 метр
3062 гектар
№ 39
Радиусі – 181 метр
№ 44ц
Радиусі – 178 метр
№ 45ц
Радиусі – 185 метр
№ 81
Радиусі – 152 метр
№ 83ц
Радиусі – 173 метр
№ 89
Радиусі – 179 метр
№ 98
Радиусі – 173 метр
№ 99
Радиусі – 179 метр
Ескерту: санитарлық қорғау аймағының шекарасы "Боровское жер асты суларының орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтары. "Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Боровское және Первомайское ауылдарының сумен жабдықталуын қайта құру" жобасының картографиялық материалында көрсетілген (Тапсырыс беруші – "Меңдіқара ауданы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі).

Об установлении зоны санитарной охраны Боровского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Мендыкаринском районе
Постановление акимата Костанайской области от 12 января 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 февраля 2015 года № 5368. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зону санитарной охраны Боровского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Мендыкаринском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
Приложение
к постановлению акимата
от 12 января 2015 года № 3
Зона санитарной охраны Боровского централизованного
хозяйственно-питьевого водозабора в Мендыкаринском районе
Наименование источника водозабора
Размер зоны санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины:
№ 38
Радиус –50 метров вокруг каждой скважины
7,0 гектар
Радиус – 178 метров
80,0 гектар
Радиус – 3167 метров
3062 гектара
№ 39
Радиус – 181 метр
№ 44ц
Радиус – 178 метров
№ 45ц
Радиус – 185 метров
№ 81
Радиус – 152 метра
№ 83ц
Радиус – 173 метра
№ 89
Радиус – 179 метров
№ 98
Радиус – 173 метра
№ 99
Радиус – 179 метров
Примечание: граница зоны санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Зоны санитарной охраны Боровского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод. "Реконструкция водоснабжения сел Боровское и Первомайское Мендыкаринского района Костанайской области" (заказчик – государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства акимата Мендыкаринского района").