Аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын 2015 жылдың өніміне сатып алудың (пайдаланудың) ең төменге нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 298 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 тамызда № 5786 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении минимальных норм приобретения использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур
Постановление акимата Костанайской области от 13 июля 2015 года № 298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 августа 2015 года № 5786
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын 2015 жылдың өніміне сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
___________ А. Мамытбеков

1. Утвердить прилагаемые минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан"
____________ А. Мамытбеков