Мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 354 "Қостанай облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 437 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қыркүйекте № 5871 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 354 "Қостанай облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5237 тіркелген, 2014 жылғы 27 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
ІІІ "Таза бюджеттiк кредиттеу" бөлімінде:
13-функционалдық тобында:
3- функционалдық кiшi тобында:
266 "Облыстың кәсiпкерлiк және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне моноқалаларда кәсiпкерлiктiң дамуына ықпал етуге кредиттер беру
104000,0
"
деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
069
Моноқалаларда кәсiпкерлiктiң дамуына ықпал етуге кредиттер беру
104000,0
".
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Е. Спанов

О внесении изменения в решение маслихата от 12 декабря 2014 года № 354 "Об областном бюджете Костанайской области на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 11 сентября 2015 года № 437. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 сентября 2015 года № 5871
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 12 декабря 2014 года № 354 "Об областном бюджете Костанайской области на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5237, опубликовано 27 декабря 2014 года в газете "Костанайские новости") следующее изменение:
в приложении 1 к указанному решению:
в разделе III "Чистое бюджетное кредитование":
в функциональной группе 13:
в функциональной подгруппе 3:
по администратору бюджетной программы 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области":
строку:
"
015
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах
104000,0
"
изложить в новой редакции:
"
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах
104000,0
".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования акимата
Костанайской области"
_______________________ Е. Спанов