Қостанай облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 455 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 желтоқсанда № 6031 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 418 қаулысымен

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 28 октября 2015 года № 455. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 декабря 2015 года № 6031. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 5 сентября 2016 года № 418

Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 05.09.2016 № 418 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 05.09.2016 № 418 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жылыту кезеңіне айына 0,032 гигакалорий/м2 көлемінде есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау коммуналдық көрсетілетін қызметтердің тұтыну нормалары бекітілсін.
2. Қоса беріліп отырған есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтердің тұтыну нормалары бекітілсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2015 жылғы 28 қазандағы
№ 455 қаулысымен бекітілген
Есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары (киловатт-сағат)
Тұрғын үй түрі
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Жатақхана

1. Утвердить норму потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета, в размере 0,032 гигакалорий/м2 в месяц, на отопительный период.
2. Утвердить прилагаемые нормы потребления коммунальных услуг по электроснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Утверждены
постановлением акимата
от 28 октября 2015 года № 455
Нормы потребления коммунальных услуг по электроснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета (киловатт-час)
Тип жилища
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Общежитие