Әкімдіктің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 101 "Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 555 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда № 6154 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 наурыздағы № 157 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.03.2017 № 157 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы
№ 101 "Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5567 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
"Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тізбесіндегі 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) Қостанай облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Қадырбек Оспанов атындағы № 1 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі";
"Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы ұйымдар тізбесі мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Қостанай облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мүгедектер спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі
А. Мұхамбетов

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата от 19 марта 2015 года № 101 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 18 декабря 2015 года № 555. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 января 2016 года № 6154. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 марта 2017 года № 157
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.03.2017 № 157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 19 марта 2015 года № 101 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5567, опубликовано 13 мая 2015 года в газете "Қостанай таңы") следующее изменение и дополнение:
в Перечне государственных учреждений, находящихся в ведении государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Костанайской области" подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 1 имени Кадырбека Оспанова" Управления физической культуры и спорта акимата Костанайской области;";
Перечень организаций, находящихся в ведении государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Костанайской области" дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) государственное коммунальное казенное предприятие "Спортивный клуб инвалидов" Управления физической культуры и спорта акимата Костанайской области.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области
А. Мухамбетов