"Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Қостанай қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 5380 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 16.11.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 - бабына сәйкес, қалалық сайлау комиссиясының келісімі бойынша ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 10 ақпандағы № 2 шешімге (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4493 болып тіркелген, "Наш Костанай" газетінде 2014 жылғы 27 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
берілген шешімнің қосымшасындағы № 62, 75 сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
берілген шешімге қосымшаның барлық мәтіні бойынша Павших борцов көшесінің атауы Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Ахметжанов
КЕЛІСІЛДІ
Қалалық сайлау
комиссиясының төрайымы
_____________В. Макерова
Қостанай қаласы әкімінің
2015 жылғы 10 ақпанда
№ 3 шешіміне қосымша
Қостанай қаласы әкімінің
2014 жылғы 10 ақпандағы
№ 2 шешіміне қосымша
№62 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тобыл өзенінен Волынов көшесі бойынша, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (тақ жағы № 113-тен № 125 дейін) Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесі бойынша, №1, 1а, 5 үйлерді қоспағанда Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Гашек көшесі бойынша № 1, 1/1, 1/5, 1а, 1б, 2, 2/1, 4/1, 6, 6/1, 6/2; Маяковский көшесі бойынша №113, 115, 117, 117/1, 121, 123, 125; Чкалов көшесі бойынша № 3.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қ., Маяковский көш., 119, Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасының "№2 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" КММ ғимараты.
№75 сайлау учаскесі
Шекаралары: темір жол желісінен шағын аудан аумағы арқылы Мәуленов көшесіне дейін, Мәуленов көшесі бойынша (тақ жағы №1-ден №11 дейін) Дощанов көшесіне дейін, Дощанов көшесі бойынша (тақ жағы №123-тен №133 дейін) Бородин көшесіне дейін, Бородин көшесі бойынша (тақ жағы №1-ден №41 дейін) Қостанай-сай сайының бойы Комаров көшесіне дейін, Комаров көшесі бойынша шағын аудан аумағы арқылы темір жол желісіне дейін.

О внесении изменений в решение акима города Костаная от 10 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории города Костаная"
Решение акима города Костаная Костанайской области от 10 февраля 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 февраля 2015 года № 5380. Утратило силу решением акима города Костаная Костанайской области от 16 ноября 2018 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима города Костаная Костанайской области от 16.11.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с городской избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 10 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории города Костаная" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4493, опубликовано 27 марта 2014 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
в приложении к указанному решению избирательные участки № 62, №75 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
по всему тексту приложения к указанному решению изменить наименование улицы Павших борцов на улицу Шайсұлтана Шаяхметова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Костаная".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Ахметжанов
СОГЛАСОВАНО
Председатель городской
избирательной комиссии
______________В. Макерова
Приложение
к решению акима города Костаная
от 10 февраля 2015 года № 3
Приложение
к решению акима города Костаная
от 10 февраля 2014 года № 2
Избирательный участок №62
В границах: от реки Тобол по улице Волынова, не включая дома по этой улицы, до улицы Маяковского, по улице Маяковского (нечетная сторона с № 113 по № 125) до улицы Чкалова, по улице Чкалова, не включая дома №1, 1а, 5, до реки Тобол.
Входят дома: по улице Гашека № 1, 1/1, 1/5, 1а, 1б, 2, 2/1, 4/1, 6, 6/1, 6/2; по улице Маяковского №113, 115, 117, 117/1, 121, 123, 125; по улице Чкалова № 3.
Местонахождение участка: г.Костанай, ул. Маяковского, 119, здание КГУ "Детско-юношеская спортивная школа №2" Управления физической культуры и спорта акимата Костанайской области.
Избирательный участок №75
В границах: от линии железной дороги через территорию микрорайона до улицы Мауленова, по улице Мауленова (нечетная сторона с №1 по №11) до улицы Дощанова, по улице Дощанова (нечетная сторона с №123 по №133) до улицы Бородина, по улице Бородина (нечетная сторона с №1 по №41) вдоль лога Костанай-сай до улицы Комарова, по улице Комарова через территорию микрорайона до линии железной дороги.

Кіретін үйлер: Бородин көшесі бойынша 1, 1а, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а; Дощанов көшесі бойынша 123, 123/1, 123/2, 123/4, 123/6, 123/8, 123/10, 123/12, 125, 127, 127/1, 129, 133; Железнодорожная көшесі бойынша № 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Журавлева көшесі бойынша № 87, 89, 93, 95, 97, 128, 130, 132, 136, 138, 140; Мәуленов көшесі бойынша №1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 9а, 10а, 11, 11а, 11б, 12/1, 12/2, 12/3, 12/3а, 12/3б, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/3, 19, 20, 22, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 29/3, 30, 30а, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 33/6, 33/7, 33/б, 35, 35б; Фролов көшесі бойынша 172, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 178, 178/1, 180, 182, 185а, 187, 187а, 189; Л.Беда көшесі бойынша№ 237А.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қ., Л.Беда көш., 35, "Колледж ЗЕРЕК" жеке мекеменің ғимараты.

Входят дома: по улице Бородина № 1, 1а, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а; по улице Дощанова 123, 123/1, 123/2, 123/4, 123/6, 123/8, 123/10, 123/12, 125, 127, 127/1, 129, 133; по улице Железнодорожная № 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; по улице Журавлевой № 87, 89, 93, 95, 97, 128, 130, 132, 136, 138, 140; по улице Мауленова №1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 9а, 10а, 11, 11а, 11б, 12/1, 12/2, 12/3, 12/3а, 12/3б, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/3, 19, 20, 22, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 29/3, 30, 30а, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 33/6, 33/7, 33/б, 35, 35б; по улице Фролова № 172, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 178, 178/1, 180, 182, 185а, 187, 187а, 189; по улице Л. Беды № 237А.
Местонахождение участка: г.Костанай, ул. Л. Беды, 237/2, здание частного учреждения "Колледж ЗЕРЕК".