Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 274 "Қостанай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 298 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 наурызда № 5405 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 274 "Қостанай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5288 тіркелген, 2015 жылдың 13 қаңтарында "Наш Костанай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 35025222,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 19476128,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 73507,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1870727,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 13604860,0 мың теңге;
2) шығындар – 34623547,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 114574,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 114574,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 287100,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 287100,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 197774,5 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, №18 сайлау
округі бойынша депутаты                    М. Бут
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Халыков
КЕЛІСІЛДІ:
«Қостанай қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________Р. Айткужинова
"27" ақпан 2015 жыл
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________Н. Дорошок
"27" ақпан 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 298 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 274 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 274 "О бюджете города Костаная на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 27 февраля 2015 года № 298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 марта 2015 года № 5405
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 274 "О бюджете города Костаная на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5288, опубликованное 13 января 2015 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 35025222,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19476128,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 73507,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1870727,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13604860,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34623547,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 114574,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 114574,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 287100,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 287100,6 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2015 год в сумме 197774,5 тысячи тенге.";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу №18               М. Бут
Секретарь Костанайского
городского маслихата                       Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
________________Р. Айткужинова
"27" февраля 2015 год
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Костаная"
________________Н. Дорошок
"27" февраля 2015 год
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 февраля 2015 года № 298
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2014 года № 274
Бюджет города Костаная на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы