Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 411 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 маусымда № 5640 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109110-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5272 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14 779 644,0 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 9 093 492,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 429,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 188 862,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 460 861,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 890 602,3 мың теңге;";
4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;";
көрсетілген шешімнің 1256-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   С. Свинарева
Қалалық мәслихат хатшысы                   В. Лощинин
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 27 мая 2015 года № 411. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июня 2015 года № 5640
В соответствии со статьями 106109110 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5272, опубликованное 16 января 2015 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14 779 644,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 093 492,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 36 429,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 188 862,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 460 861,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 890 602,3 тысячи тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;";
приложения 1256 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                С. Свинарева
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
Приложение 1
к решению маслихата

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2380,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2380,0

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2380,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2380,0