2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 шілдедегі № 1058 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 тамызда № 5847 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2015 жылға арналған Рудный қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2015 жылға арналған Рудный қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Рудный қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 2306 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5315 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары Е.В. Скарединаға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Б. Ғаязов
Рудный қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 1058 қаулысына 1-қосымша
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
қаржыландырылатын, 2015 жылға арналған Рудный
қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдар
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдасты-
рылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
1
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 13 балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 24 июля 2015 года № 1058. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 августа 2015 года № 5847
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Рудного на 2015 год, финансируемых за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 1.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Рудного на 2015 год, финансируемых за счет средств местного бюджета согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Рудного от 5 декабря 2014 года № 2306 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5315, опубликовано 23 января 2015 года в газете "Рудненский рабочий").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Скаредину Е.В.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Рудного Б. Гаязов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Рудного
от 24 июля 2015 года № 1058
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования города
Рудного на 2015 год, финансируемых за счет
средств республиканского бюджета
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Дошкольные организации
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
1
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 13" акимата города Рудного