Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 442 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 5916 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5272 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;";
5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110 958,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110 958,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 6-1-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 7-қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Д. Нугуманова
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ З. Жигунова

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 22 сентября 2015 года № 442. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 сентября 2015 года № 5916
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5272, опубликованное 16 января 2015 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – –110 958,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110 958,3 тысячи тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению;
пункт 6-1 указанного решения исключить;
приложение 7 к указанному решению исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                Д. Нугуманова
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Рудненский городской отдел
экономики и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
__________________ З. Жигунова