Рудный қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 482 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 6092 болып тіркелді
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рудный қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17130118,8 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 10635820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30389,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 459341,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6004568,4 мың теңге;
2) шығындар – 17387989,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -257870,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 257870,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерiстер енгiзiлдi - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 01.03.2016 № 507 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлдi); 01.04.2016 № 9 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлдi); 06.06.2016 № 30 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлдi) 12.08.2016 № 45 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізілді); 28.10.2016 № 60 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізілді); 02.12.2016 № 63 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізілді) шешiмдерiмен.
2. 2016 жылға арналған облыстық бюджеттен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 0 теңге құрайтыны ескерілсін.
3. 2016 жылға арналған Рудный қаласының қалалық бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 9497989,0 мың теңге сомасында көзделсін.
4. Рудный қаласының жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерв мөлшері 100000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2016 жылға арналған Рудный қаласының қалалық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2016 жылға арналған Горняцк кентінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес және 2016 жылға арналған Қашар кентінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6-1. 2016 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді аудандық маңызы бар қалалар ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлу 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 01.03.2016 № 507 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізілді).

О городском бюджете города Рудного на 2016-2018 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 22 декабря 2015 года № 482. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2015 года № 6092
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 17130118,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10635820,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30389,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 459341,4 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 6004568,4 тысячи тенге;
2) затраты – 17387989,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –257870,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 257870,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Рудного Костанайской области от 01.03.2016 № 507 (вводится в действие с 01.01.2016); от 01.04.2016 № 9 (вводится в действие с 01.01.2016); от 06.06.2016 № 30 (вводится в действие с 01.01.2016); 12.08.2016 № 45 (вводится в действие с 01.01.2016); от 28.10.2016 № 60 (вводится в действие с 01.01.2016); от 02.12.2016 № 63 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в городской бюджет города Рудного, на 2016 год составляют 0 тенге.
3. Предусмотреть в городском бюджете города Рудного на 2016 год объемы бюджетных изъятий в областной бюджет в сумме 9497989,0 тысяч тенге.
4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа города Рудного на 2016 год в сумме 100000,0 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета города Рудного на 2016 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ поселка Горняцкий на 2016 год согласно приложению 5 и перечень бюджетных программ поселка Качар на 2016 год согласно приложению 6.
6-1. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между городами районного значения, селами, поселками, сельскими округами на 2016 год согласно приложению 7.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата города Рудного Костанайской области от 01.03.2016 № 507 (вводится в действие с 01.01.2016).

6355,2
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
100936,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
125129,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
33374,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1169,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
99784,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97592,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65911,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1031,5
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
30473,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
177,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2192,3
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2192,3
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
417411,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
161025,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2093,6
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2093,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
114854,3
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
114854,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
34793,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
9942,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
24851,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9283,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9283,8
2
Коммуналдық шаруашылық
17934,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

6355,2
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
100936,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
125129,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33374,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1169,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
99784,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97592,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65911,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1031,5
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
30473,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
177,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2192,3
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2192,3
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
417411,0
1
Жилищное хозяйство
161025,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2093,6
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2093,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
114854,3
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
114854,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
34793,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
9942,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
24851,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
9283,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9283,8
2
Коммунальное хозяйство
17934,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2 962,0
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 482 шешіміне 7-қосымша
2016 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі
Ескерту. Шешім 7-қосымшамен толықтырылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 01.03.2016 № 507 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізілді); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 28.10.2016 № 60 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізілді).
Функционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
17 005,9
15
Трансферттер
17 005,9
1
Трансферттер
17 005,9

2 962,0
Приложение 7
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 482
Распределение трансфертов органам местного самоуправления между городами районного значения, селами, поселками, сельскими округами на 2016 год
Сноска. Решение дополнено приложением 7 в соответствии с решением маслихата города Рудного Костанайской области от 01.03.2016 № 507 (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 28.10.2016 № 60 (вводится в действие с 01.01.2016).
Функциональная группа
Сумма,
тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты
17 005,9
15
Трансферты
17 005,9
1
Трансферты
17 005,9