Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2015 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 35 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 наурызда № 5399 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2015 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
Жұмыссыз есебінде "Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде тіркелген, бірақ лайықты жұмысы жоқ.
2. Қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Ж. Мәметековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 01 қаңтарына қатынастарға таратылады.
Қала әкімі
Ғ. Бекмұхамедов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 4 февраля 2015 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 марта 2015 года № 5399
Согласно пункта 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпункта 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год:
Лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата города Аркалыка" в качестве безработных, не имеющие подходящей работы.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Маметекова Е.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие в течении 10 календарных дней со дня опубликования и распространяется по отношении 01 января 2015 года.
Аким города
Г. Бекмухамедов