Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 205 "Арқалық қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы № 257 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 тамызда № 5797 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №205 "Арқалық қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5289 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3710236,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1206567,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17821,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 38725,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2447123,7 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 1709083,0 мың теңге;
2) шығындар – 3793021,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 26652,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 50142,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -159579,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 159579,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясы төрағасы,
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы       Н. Шалдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
__________ А. Көбеков
06.08.2015 жыл
"Арқалық қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________Н.Гайдаренко
06.08.2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 6 тамыздағы
№257 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2015 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 205 "О бюджете города Аркалыка на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 6 августа 2015 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 августа 2015 года № 5797
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года №205 "О бюджете города Аркалыка на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5289, опубликовано 16 января 2015 года в газете "Торгай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3710236,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1206567,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17821,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38725,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2447123,7 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1709083,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3793021,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26652,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50142,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -159579,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 159579,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии маслихата,
секретарь маслихата                        Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
_______________ А. Кубеков
06.08.2015 год
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_____________ Н. Гайдаренко
06.08.2015 год
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 августа 2015 года №257
Бюджет города Аркалыка на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы