Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 205 "Арқалық қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2015 жылғы 17 тамыздағы № 259 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 5813 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 205 «Арқалық қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5289 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда «Торғай» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Арқалық қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3710830,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1206567,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17821,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 38725,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2447717,0 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 1709083,0 мың теңге;
2) шығындар – 3793637,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 26652,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 50142,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -159601,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 159601,3 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 3–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
« 3. 2015 жылға арналған қала бюджетінде 21757,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі, оның ішінде:
патронаттық тәрбиешілерге еңбек ақы төлеу жөніндегі функциялары берілуге байланысты потронаттық тәрбиешілерге берілген баланы(балаларды) күтіп ұстауға, оның ағымдағы шотына ақшалай қаражаттарды аудару жолымен 3602,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға, қорғаншыларға біржолғы қаражат төлемі 596,0 мың теңге сомасында;
«Қазақстан Республикасы Президентінен «Менің Отаным - Қазақстан. Моя Родина – Казахстан» атты бірінші сынып оқушысына сыйлық» оқу құралын сатып алуға және жеткізуге 711,9 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан Соғысы қатысушыларының және мүгедектерінің тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан 10 айлық көрсеткішке дейін ұлғайтуға 452,4 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 205 "О бюджете города Аркалыка на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 17 августа 2015 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 августа 2015 года № 5813
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 205 «О бюджете города Аркалыка на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5289, опубликовано 16 января 2015 года в газете «Торгай») следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
« 1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3710830,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1206567,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17821,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38725,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2447717,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1709083,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3793637,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26652,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50142,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -159601,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 159601,3 тысяч тенге.»;
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
«3. В бюджете города на 2015 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 21757,0 тысяч тенге, в том числе:
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов и городов в сумме 3602,0 тысячи тенге;
на выплату единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 596,0 тысяч тенге;
на приобретение и доставку учебного пособия «Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан «Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина – Казахстан» в сумме 711,9 тысяч тенге;
на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны с 6 до 10 месячных расчетных показателей в сумме 452,4 тысяча тенге;

ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қысқы мезгілдегі автомобиль жолдарының маңызды бөлігіне 6500,0 мың теңге сомасында;
моноқалаларды ағымдық жайғастыруға 2014 жылдың секвестр қортындысы бойынша қайта енгізуге 9894,7 мың теңге сомасында.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың кезекті
сессиясының төрағасы                       Ш. Досов
Мәслихат хатшысы                           Н. Шалдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Арқалық қаласы әкімдігінің қаржы
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ А. Мұхамбетжанова
17 тамыз 2015 жыл
«Арқалық қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Н. Гайдаренко
17 тамыз 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 17 тамыздағы
№ 259 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 205 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2015 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

на зимнее содержание автомобильных дорог районного (города областного значения) в сумме 6500,0 тысяч тенге.
на восстановление по итогам секвестра 2014 года на текущее обустройство моногородов в сумме 9894,7 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель очередной
сессии маслихата                           Ш. Досов
Секретарь маслихата                        Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения «Отдел финансов
акимата города Аркалыка»
_________________ А. Мухамбетжанова
17 августа 2015 год
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Аркалыка»
_________________ Н. Гайдаренко
17 августа 2015 год
Приложение
к решению маслихата
от 17 августа 2015 года № 259
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 205
Бюджет города Аркалыка на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы