2015 жылға Арқалық қаласының ауылдық елдi мекендерінде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшiн әлеуметтік көмек беру туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 265 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанда № 5935 болып тіркелді
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабы 5-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015 жылға Арқалық қаласының ауылдық елдi мекендерінде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшiн жергілікті бюджет қаражаты есебінен 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         Г. Елтебаева
Мәслихат хатшысы                           Н. Шалдыбаев
КЕЛІСІЛДІ
«Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ К. Омарова
2015 жыл 16 қыркүйек

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Аркалыка на 2015 год
Решение маслихата города Аркалык Костанайской области от 16 сентября 2015 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 октября 2015 года № 5935
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить за счет местных бюджетных средств социальную помощь в размере 5 месячных расчетных показателей на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Аркалыка на 2015 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        Г. Елтебаева
Секретарь маслихата                        Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных программ
акимата города Аркалыка»
_____________________ К. Омарова
16 сентября 2015 год