Қала әкімінің 2015 жылғы 5 қазандағы № 10 "Арқалық қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 12 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қарашада № 6000 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 01.04.2020 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қала әкімінің 2015 жылғы 05 қазандағы № 10 "Арқалық қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5930 тіркелген, "Арқалық хабары" газетінде 2015 жылғы 23 қазанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
№ 104, № 105, № 106 сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ғ. Бекмұхамедов
КЕЛІСІЛДІ
Арқалық қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________ А. Көбеков
2015 жылғы 5 қарашадағы
№ 12 қала әкімінің шешіміне
қосымша
Арқалық
қаласының сайлау учаскелері
№ 104 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Маясова көшесі 25, 27, 42, 44, 48, Ш. Жәнібек көшесі 85, 87, 89, Абай даңғылы 80, 90, 92, 96, Әуелбеков көшесі 32, Байтурсынов көшесі 21, 23.
№ 105 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Байтурсынов көшесі 5, 9, 11, 17, 19, Абай даңғылы 100, 104, 106, 110, Ш. Жәнібек көшесі 101, 105, Майкутова көшесі 18.
№ 106 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Маясова көшесі 29, 31, 31а, Байтурсынов көшесі 4, 6, 8, 10, 20, 26, 28, Ш. Жәнібек көшесі 92-1, 92-2, 93, 94-1, 94-2, 95, 96-1, 96-2, 98-1, 98-2, 98-3, 98-4, 104, 104/1, 108-1, 108-2, 110-1-2, 112-1, 112-2, 114-1, 114-2, 118-1, 118-2, 120-1, 120-2, 122-1-2, 122-3, 122-4, 130, 130/1, 132/1, Толегенов көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, Советская көшесі 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 7-5, 7-6, 7-7, 7-8, 8-1, 8-2, 8/1-1, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7, 9-8, 10-1, 10-2, 11, 11/1, 12, 13-1, 13-2, 13/1-1, 13/1-2, 14-1, 14-2, 15, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 17/1-1, 17/1-2, 18-1, 18-2, 20-1, 20-2, 20-3, 20-4, 22-1, 22-2, 24, 27-1, 27-2, 27-3, 27-4, 27-5, 27-6, 29-1, 29-2, 29-3, 8-март көшесі 3/1, Абай даңғылы 84, Горбачев көшесі 56/А-1, 56/А-2, 58-6, 58-2-3, 60/1-15, 60/1-10, 60/1-5, 64-5, 66-1, 66-2, 68-1, 68-2, 85-1, 85-2, 87-1, 87-2, 89-1, 89-2, 91-1, 91-2, 93-1, 93-2, 95-1, 95-2, 97-1, 97-2, 99-1, 99-2, 101-1, 101-2, 101-3, 101-4, 103, 105-1, 105-2, 107-1, 107-2, 109-1, 109-2, 111-1, 111-2, 111-3, 111-4, 113-1, 113-2.

О внесении изменений в решение акима города от 5 октября 2015 года № 10 "Об образовании избирательных участков на территории города Аркалыка"
Решение акима города Аркалыка Костанайской области от 5 ноября 2015 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 ноября 2015 года № 6000. Утратило силу решением акима города Аркалыка Костанайской области от 1 апреля 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима города Аркалыка Костанайской области от 01.04.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести в решения акима города от 05 октября 2015 года № 10 "Об образовании избирательных участков на территории города Аркалыка" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5930, опубликовано в газете "Арқалық хабары" 23 октября 2015 года) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательные участки № 104, № 105, № 106 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Г. Бекмухамедов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Аркалыкской
городской избирательной
комиссии
______________ А. Кубеков
Приложение
к решению акима города
от 5 ноября 2015 года № 12
Избирательные
участки города Аркалыка
Избирательный участок № 104
В границах города Аркалык: улица Маясовой 25, 27, 42, 44, 48, улица Ш. Жанибека 85, 87, 89, проспект Абая 80, 90, 92, 96, улица Ауельбекова 32, улица Байтурсынова 21, 23.
Избирательный участок № 105
В границах города Аркалык: улица Байтурсынова 5, 9, 11, 17, 19, проспект Абай 100, 104, 106, 110, улица Ш. Жанибека 101, 105, улица Майкутова 18.
Избирательный участок № 106
В границах города Аркалык: улица Маясовой 29, 31, 31а, улица Байтурсынова 4, 6, 8, 10, 20, 26, 28, улица Ш. Жанибека 92-1, 92-2, 93, 94-1, 94-2, 95, 96-1, 96-2, 98-1, 98-2, 98-3, 98-4, 104, 104/1, 108-1, 108-2, 110-1-2, 112-1, 112-2, 114-1, 114-2, 118-1, 118-2, 120-1, 120-2, 122-1-2, 122-3, 122-4, 130, 130/1, 132/1, улица Тулегенова 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, улица Советская 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 7-5, 7-6, 7-7, 7-8, 8-1, 8-2, 8/1-1, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7, 9-8, 10-1, 10-2, 11, 11/1, 12, 13-1, 13-2, 13/1-1, 13/1-2, 14-1, 14-2, 15, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 17/1-1, 17/1-2, 18-1, 18-2, 20-1, 20-2, 20-3, 20-4, 22-1, 22-2, 24, 27-1, 27-2, 27-3, 27-4, 27-5, 27-6, 29-1, 29-2, 29-3, улица 8-марта 3/1, проспект Абая 84, улица Горбачева 56/А-1, 56/А-2, 58-6, 58-2-3, 60/1-15, 60/1-10, 60/1-5, 64-5, 66-1, 66-2, 68-1, 68-2, 85-1, 85-2, 87-1, 87-2, 89-1, 89-2, 91-1, 91-2, 93-1, 93-2, 95-1, 95-2, 97-1, 97-2, 99-1, 99-2, 101-1, 101-2, 101-3, 101-4, 103, 105-1, 105-2, 107-1, 107-2, 109-1, 109-2, 111-1, 111-2, 111-3, 111-4, 113-1, 113-2.