Әкімнің 2011 жылғы 15 қарашадағы № 5 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 сәуірде № 5496 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әкімнің 2011 жылғы 15 қарашадағы № 5 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-192 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қарашада "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 111 сайлау учаскесi мемлекеттік және орыс тілдерінде жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 111 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 6-шағын аудан, үйлер: 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 7-шағын аудан, үйлер: 4, 7, 8, 9, 48, 11-шағын аудан, үйлер: 17, 18, 19.";
№ 114 сайлау учаскесi орыс тілінде жаңа редакцияда жазылсын, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді;
№ 118 сайлау учаскесi мемлекеттік және орыс тілдерінде жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 118 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 2-шағын аудан, үйлер: 14, 15,
17, 18, 21, 22, 26, 27.";
№ 124 сайлау учаскесi мемлекеттік және орыс тілдерінде жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 124 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 5-шағын аудан, үйлер: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 4-шағын аудан, үйлер: 5, 6, 7, 8.";
№ 127 сайлау учаскесi мемлекеттік тілде жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"№ 127 сайлау учаскесi
Октябрь кентiнiң шекараларында: Горный, Горький 1-25, Комсомольский, Омаров көшелерi, Майлин, Спортивный, Дудин тұйық көшелері.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков
қаласының әкімі                            М. Жүндібаев

О внесении изменений в решение акима от 15 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Лисаковска Костанайской области от 10 марта 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 апреля 2015 года № 5496
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима от 15 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-192, опубликовано 21 ноября 2011 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
в приложении к указанному решению избирательный участок № 111 изложить в новой редакции на государственном и русском языках:
"Избирательный участок № 111
В границах города Лисаковска: микрорайон 6, дома: 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, микрорайон 7, дома: 4, 7, 8, 9, 48, микрорайон 11, дома: 17, 18, 19.";
Избирательный участок № 114 изложить в новой редакции на русском языке, текст на государственном языке не изменяется:
"Избирательный участок № 114
В границах поселка Октябрьский: улицы Абая, Алматинская, Буденного, Горького 26-99, Набережная, Степная, Тобольская, Уральская, Целинная.";
Избирательный участок № 118 изложить в новой редакции на государственном и русском языках:
"Избирательный участок № 118
В границах города Лисаковска: микрорайон 2, дома: 14, 15, 17, 18, 21, 22, 26, 27.";
Избирательный участок № 124 изложить в новой редакции на государственном и русском языках:
"Избирательный участок № 124
В границах города Лисаковска: микрорайон 5, дома: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, микрорайон 4, дома: 5, 6, 7, 8.";
Избирательный участок № 127 изложить в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Лисаковска                                 М. Жундубаев