Лисаков қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 69 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 211 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 шілдеде № 5764 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лисаков қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 69 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5526 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірдегі "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Н.Н. Конкабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 01 мамырынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қала әкімінің міндетін атқарушы            А. Исенбаев
Әкімдіктің
2015 жылғы 23 маусымдағы
№ 211 қаулысына 1-қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 10 наурыздағы
№ 69 қаулысына 2-қосымша
2015 жылға арналған Лисаков қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеле-
нушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржылан-
дырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-
аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Лисаков қаласы
Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Мұрагер" мектепке дейінгі оқу-тәрбие орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

О внесении изменения в постановление акимата города Лисаковска от 10 марта 2015 года № 69 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 23 июня 2015 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 июля 2015 года № 5764
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Лисаковска от 10 марта 2015 года № 69 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5526, опубликовано 30 апреля 2015 года в газете "Лисаковская новь") следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Конкабаева Н.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 мая 2015 года.
Исполняющий обязанности
акима города                               А. Исенбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
от 23 июня 2015 года № 211
Приложение 2
к постановлению акимата
от 10 марта 2015 года № 69
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Лисаковска на 2015 год, финансируемых за счет местного бюджета
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитан-
ников органи-
заций дошколь-
ного воспитания и обучения
Размер подушевого финанси-
рования в дошкольных органи-
зациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
1
город Лисаковск
государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольный учебно-воспитательный центр "Мұрагер" отдела образования акимата города Лисаковска