Лисаков қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 69 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 392 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қарашада № 6009 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лисаков қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 69 "2015 жылға Лисаков қаласының мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5526 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірдегі "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Д.Е. Найденовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 01 қыркүйегінен бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қала әкімі А. Исмағұлов
Әкімдіктің
2015 жылғы 26 қазандағы
№ 392 қаулысына 1-қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 10 наурыздағы
№ 69 қаулысына 1-қосымша
2015 жылға арналған Лисаков қаласының
мектепке дейінгі білім беру ұймдарындағы
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысы, республикалық бюджет
қаражаты есебінен қаржыландырылатын жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиелену-
шілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-
аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Лисаков қаласы
Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Балапан" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

О внесении изменений в постановление акимата города Лисаковска от 10 марта 2015 года № 69 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 26 октября 2015 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 ноября 2015 года № 6009
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Лисаковска от 10 марта 2015 года № 69 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5526, опубликовано 30 апреля 2015 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Найденова Д.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 сентября 2015 года.
Аким города А. Исмагулов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 26 октября 2015 года № 392
Приложение 1
к постановлению акимата
от 10 марта 2015 года № 69
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования города
Лисаковска на 2015 год, финансируемых за
счет средств республиканского бюджета
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
1
город Лисаковск
государст-
венное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Балапан" отдела образования акимата города Лисаковска

12740
3 жасқа дейін-6600
3 жастан бастап-8140
Әкімдіктің
2015 жылғы 26 қазандағы
№ 392 қаулысына 2-қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 10 наурыздағы
№ 69 қаулысына 2-қосымша
2015 жылға арналған Лисаков қаласының
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысы, жергілікті бюджет
қаражаты есебінен қаржыландырылатын жан
басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-
аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Лисаков қаласы
Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Мұрагер" мектепке дейінгі оқу-тәрбие орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

12740
до 3-х лет – 6600
с 3-х лет - 8140
Приложение 2
к постановлению акимата
от 26 октября 2015 года № 392
Приложение 2
к постановлению акимата
от 10 марта 2015 года № 69
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской
платы в дошкольных организациях образования
города Лисаковска на 2015 год, финансируемых
за счет местного бюджета
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
1
город Лисаковск
государст-
венное коммунальное казенное предприятие "Дошкольный учебно-
воспитатель-
ный центр "Мұрагер" отдела образования акимата города Лисаковска