Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 278 "Амангелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2015 жылғы 29 мамырдағы № 324 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 маусымда № 5643 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 278 «Амангелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5279 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда «Аманкелді арайы» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Амангелді ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1721404,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 187900,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4460,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 685,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1528359,0 мың теңге;
2) шығындар – 1734166,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1588,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 8919,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7331,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14350,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14350,0 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 2-тармағының үшінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 78395,0 мың теңге сомасында.»;
көрсетілген шешімнің 2-2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«2-2. Электронды оқыту жүйесі бағдарламасы аясында кеңжолақты Интернетке ақы төлеуге – 4632,0 мың теңге сомасында.»;
көрсетілген шешімнің 2-тармағының тоғызыншы азат жолы алып тасталсын.
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 278 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29 мая 2015 года № 324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 июня 2015 года № 5643
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 278 «О районном бюджете Амангельдинского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5279, опубликовано 16 января 2015 года в газете «Аманкелді арайы») следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1721404,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 187900,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4460,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 685,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1528359,0 тысяч тенге;
2) затраты - 1734166,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1588,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8919,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7331,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14350,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14350,0 тысяч тенге.»;
абзац третий пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 78395,0 тысяч тенге.»;
пункт 2-2 указанного решения изложить в новой редакции:
«2-2. На оплату широкополосного Интернета в рамках программы системы электронного обучения – 4632,0 тысяч тенге.»;
абзац девятый пункта 2 указанного решения исключить.
приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.