Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 278 "Амангелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы № 353 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қазанда № 5954 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 278 «Амангелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5279 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда «Аманкелді арайы» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Амангелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1727967,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 190335,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7019,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 699,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1529913,7 мың теңге;
2) шығындар – 1740729,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7088,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 14419,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7331,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19850,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19850,0 мың теңге.»;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-5-тармағымен толықтырылсын:
«2-5. Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге – 112,0 мың теңге.»;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1-тармағымен толықтырылсын:
«4-1. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансфеттердің 2015 жылға арналған ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі 200,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін;
көрсетілген трансферттердің бөлінуі Амангелді ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 278 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 20 октября 2015 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 октября 2015 года № 5954
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 278 «О районном бюджете Амангельдинского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5279, опубликовано 16 января 2015 года в газете «Аманкелді арайы») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1727967,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 190335,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7019,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 699,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1529913,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1740729,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7088,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14419,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7331,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге,
в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19850,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19850,0 тысяч тенге.»;
дополнить указанное решение пунктом 2-5 следующего содержания:
«2-5. На проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных – 112,0 тысяч тенге.»;
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами на 2015 год в сумме 200,0 тысяч тенге;
распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Амангельдинского района.»;
приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.